تور استانبول


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 30 امتیاز دهنده به تور استانبول


تور 3 شب استانبول با پرواز ماهان ایر

شروع : 1397/08/05   پایان : 1397/08/08


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 5 شب استانبول با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/08/02   پایان : 1397/08/07


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر

چرا تور استانبول ؟

استانبول  پایتخت توریستی  کشور ترکیه و همچنین مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه به شمار می آید.

استانبول تنها شهری است که در دو قاره اروپا و آسیا قرارداد و با نسبت به سایر شهر های ترکیه دارای توریست بیشتری میباشد 

مراکز خرید بسیار و قیمت ارزان خرید در این شهر باعث شده است که گردشگران به ویژه ایرانی ها برای خرید پوشاک تور استانبول ارزان را انتخاب نمایند. واحد پولی ترکیه  لیر میباشد ولی در اکثریت مراکز تفرحی و توریستی دلار و یورو هم از مسافرین میپذرند. یکی از ویژگی های تور استانبول ارزان قیمت مناسب و نیاز نداشتن به ویزا میباشد . تور استانبول جز محدود تور های کشور ترکیه میباشد که در تمام سال برگزار میشود و هر روز تعداد زیادی پرواز از تمامی شهر های ایران به ترکیه دارد .

فرودگاه استانبول :

فرودگاه اصلی استانبول , فرودگاه آتاترک میباشد که بیشتر پرواز های ایرانی در این فرودگاه می نشینند. و دیگر فرودگاه این شهر به نام فرودگاه صبیحا میباشد که ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد .

هتل های استانبول :

منطقه های اصلی استانبول آکسارای و میدان تقسیم میباشد. معمولا مسافرانی که میخواهند قیمت تورشان مناسب باشد و یا برای خرید عمده به استانبول سفر میکنند هتل های خود را در منطقه آکسارای میگیرند (( هتل های آکسارای معمولا ارزان تر بوده و به دلار با مسافران خود و کارگزار ها نسویه حساب میکنند )) هتل های اکسارای معمولا بایستی به مترو و ترانوا نزدیک باشند .

هتل های تقسیم معمولا به یورو تسویه میکنند و بایستی به خیابان استقلال و میدان تقسیم نزدیک باشند و قیمت بالا تری نسبت به هتل های سایر مناطق دیگر استانبول دارند. برای اطلاعات بهتر از هتل های استانبول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳ .

معراج گشت آسمان مجری تور های استانبول به صورت مستقیم و ارائه دهنده تور استانبول ارزان و تور استانبول لحظه آخری به مسافران خود .

شما عزیزان می توانید در از موارد زیر تور های استانبول معراج گشت آسمان را مشاهده نمایید
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000