تور پکن


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 81 امتیاز دهنده به تور پکن


تور 5 شب پکن با پرواز ماهان ایر

شروع : 1397/09/25   پایان : 1397/10/23


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

                             

چرا تور پکن ارزان ؟

پکن دومین شهر از نظر جمعیت در کشور چین و دارای نزدیک به ۲۱ میلیون نفر جمعیت می باشد و جز شهر های پر بازدید در دنیا میباشد.

شهر پکن مرکز سیاسی  فرهنگی و آموزشی چین است و جز شهر های توریستی چین میباشد و به همین دلیل یکی از تور های محبوب و پر بازدید در دنیا تور پکن میباشد.

شهر پکن همچنین دارای سابقه تاریخی ۳ هزار ساله بوده که باعث شده تا تور پکن پرطرفدارترین در بین تور چین شود این تور جز تور ها پر بازدید میباشد.

بهترین زمان برای سفر به پکن در فصل بهار و تابستان میباشد که باعث مشود قیمت تور پکت ارزان تر هم بشود.

در حال حاضر تنها ایرلاین ایرانی که پرواز به شهر پکن دارد  ماهان ایرو ایران ایرمیباشد که در حال حاضر ایرلاین ایران ایر به پکن پروازی ندارد .

 تور پکن به دلیل داشتن توریت در تمام مدت سال از نقاط مختلف دنیا همیشه جز تور های گران قیمت بوده .

البته این را هم بایستی در نظر گرفت که به دلیل طولانی بودن مسیر از ایران به چین قیمت پرواز آن نسبت به سایر پرواز ها گران تر خواهد بود .

تور پکن ارزان را شما میتوانید با پیش خرید آن که معمولا بایستی ۱ ماه قبل از سفر صورت بگیرد تهیه نماید و همچنین در ماه مهر ماه هم تور پکن ارزان تر از سایر ماه خواهد بود .

تور های پکن معمولا به صورت گروهی انجام می شود .

پکن دارای مراکز خرید متعددی میباشد که پیشنهاد میشود قیل از سفر به  شهر پکن آنهارو شناسایی کرده و با توجه به نیاز خود به بازار ها بروند. 

چرا تور مسافرتی پکن را با آژانس معراج گشت تجربه نمایم : 

آژانس مسافرتی معراج گشت در طول ۳ سال بر قراری تور کشور چین به صورت مستقیم و بدونه واسطه هیچ گونه شکایتی از تور چین توانسته بیشتر جلب رضایت را از مسافرین داشته باشد.

 

مکان های دیدنی در پکن :

۱- میدان تیان آنمن : این میدان بزرگ میتوانید در خود ۱ میلیون نفر را همزمان جا داده , میدان تیان آمن بزرگ ترین میدان جهان میباشد و در آن تعداد زیادی موزه و مراکز توریستی میباشد.

۲- شهر ممنوعه : شهر ممنوعه قسمتی از شهر  پکن میباشد که تا سال های زیادی هیچ کس اجازه داخل شده به آن را نداشت و فقط پادشاهان میتوانستند این شهر بزرگ را تجربه نمایند 

۳- معبد بهشت : مکانی مخصوص پادشاهان یده که در آن برای افزایش روزی مردمان دعا میکردند این مکان بزرگ بدون مبخ و فقط با چوب ساخته شده است و جر معماری های بینظیر دنیا به حساب میآید حتما پیشنهاد می شود از این مکان دیدنی بازدید نمایند

۴- دیوار چین : دیوار چین بزگ ترین بنا ساخته شده در دنیا میباشد و نیازی به تعریف از آن نیست (( برای اطلاعات بیشتر به قسمت مقالات چین معراجه فرمایید ))

۵- کارخانه سنگ یشم

۶-کارخانه مروارید

برای اطلاعات بیشتر درباره مکان های توریستی و گردشگری پکن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

گشت های آپشنال (انتخابی) در تور پکن : 

۱- نمایش زیبای گلدن ماسک : یکی از زبیا ترین و معروف ترین نمایش های دنیا که از مدرن تربن ابزار های در آن استفاده شده است. (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)

۲- پارک جهانی : پارک بزرگ گل و گیاه در شهر پکن  

۳-بازدید از پل شیشه‌ای : پلی بسیار بزرگ و دیدنی در ارتفاعات با کفی شیشیه ای (بسیار دیدنی و توصیه می‌شود حتما بازدید نمائید.)

۴- نمایشگاه اسطوره کنگ فو : نمایشگاهی دیدنی از تاریخ کنگفو

بهترین زمان برای تور پکت :

بهترین زمان برای سفر به تور پکن در فصل بهار و تابستان میباشد که با توجه به فصل تابستان تور پکن ارزان در دسرس گردشگران ایرانی قرار میگرد. در فصا بهار گردشگران زیادی از تمام دینا برای دیدن از این شهر بزرگ به چین سفر می کنند.

 معراج گشت آسمان نیر تور های متعددی در پکن برگزار می کند که می توانید.

برای اطلاع از قیمت تور پکن و تور پکن ارزان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تور پکن جز تور های پر فروش تور چین بوده و معمولا با تور شانگهای و به صورت تور ترکیبی چین انجام میگیرد .

 برای اطلاعات بیشتر از مراکز خرید در شهر پکن و مراکز توریستی و تفریحی با کارشناسان معراج گشت تماس حاصل فرمایید.

 ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000