تور پکن


دانستنی های مرتبط

چرا تور پکن ارزان ؟

پکن دومین شهر از نظر جمعیت در کشور چین و دارای نزدیک به 21 میلیون نفر جمعیت می باشد. پکن مرکز سیاسی ، فرهنگی و آموزشی چین است و جز شهر های توریستی چین میباشد . همچنین دارای سابقه تاریخی 3 هزار ساله بوده که باعث شده تا تور پکن پرطرفدارترین در بین تور چین شود.بهترین زمان برای سفر به پکن در فصل بهار و تابستان میباشد که باعث مشود قیمت تور پکت ارزان تر هم بشود  .در حال حاضر تنها ایرلاین ایرانی که پرواز به شهر پکن دارد  ماهان ایرو ایران ایرمیباشد که در حال حاضر ایرلاین ایران ایر به پکن پروازی ندارد . تور پکن به دلیل داشتن توریت در تمام مدت سال از نقاط مختلف دنیا همیشه جز تور های گران قیمت بوده . البته این را هم بایستی در نظر گرفت که به دلیل طولانی بودن مسیر از ایران به چین قیمت پرواز آن نسبت به سایر پرواز ها گران تر خواهد بود . تور پکن ارزان را شما میتوانید با پیش خرید آن که معمولا بایستی ۱ ماه قبل از سفر صورت بگیرد تهیه نماید و همچنین در ماه مهر ماه هم تور پکن ارزان تر از سایر ماه ها خواهد بود .

مکان های دیدنی در پکن :

 میدان تیان آنمن ، شهر ممنوعه ، معبد بهشت ، دیوار چین ، کارخانه سنگ یشم ، کارخانه مروارید براای اطلاعات بیشتر درباره مکان های توریستی و گردشگری پکن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

گشت های آپشنال (انتخابی)

۱- نمایش زیبای گلدن ماسک Golden Mask (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)   ۲- پارک جهانی World Park 3- ۳-بازدید از پل شیشه‌ای  (بسیار دیدنی و توصیه می‌شود حتما بازدید نمائید.) ۴- نمایشگاه اسطوره کنگ فو 

بهترین زمان برای تور پکت :

بهترین زمان برای سفر به تور پکن در فصل بهار و تابستان میباشد که با توجه به فصل تابستان تور پکن ارزان در دسرس گردشگران ایرانی قرار میگردمعراج گشت آسمان نیر تور های متعددی در پکن برگزار می کند که می توانید. برای اطلاع از قیمت تور پکن و تور پکن ارزان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تور پکن جز تور های پر فروش تور چین بوده و معمولا با تور شانگهای و به صورت تور ترکیبی چین انجام میگیرد . برای اطلاعات بیشتر از مراکز خرید در شهر پکن و مراکز توریستی و تفریحی با کارشناسان معراج گشت تماس حاصل فرمایید.

 ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳

تور 5 شب نمایشگاهی پکن با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/23   پایان : 1397/02/30


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب پکن با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/09   پایان : 1397/03/13


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1