تور ماله

تور ماله

سوالات متداول تور مالدیو


1- آیا برای سفر به مالدیو باید ویزا بگیریم؟


شما با داشتن پاسپورت معتبر می توانید ویزای فرودگاهی مالدیو را در بدو ورود به این کشور دریافت کنید.2- جزایر توریستی مالدیو برای اقامت بهتر هستند یا جزایر محلی مالدیو؟


اقامت در جزایر محلی مالدیو ارزانتر برایتان تمام می شود. اما جزایر توریستی مالدیو امکانات بیشتری دارند و لوکس تر از جزایر محلی مالدیو هستند.3- فرودگاه مالدیو در کدام جزیره است؟


فرودگاه مالدیو در پایتخت این کشور یعنی ماله قرار گرفته است.4- چگونه می توان از فرودگاه مالدیو به جزایر مختلف دسترسی پیدا کرد؟


بسته به فاصله ای که جزیره مورد نظر شما از فرودگاه مالدیو دارد، می توانید با قایق سرعتی، کشتی، قایق محلی یا هواپیمای دریایی به آن دسترسی پیدا کنید.5- بهترین زمان سفر به مالدیو چه زمانی است؟


اواسط آذر تا اواسط اردیبهشت بهترین زمان سفر به مالدیو است.6- ارزانترین زمان سفر به مالدیو چه زمانی است؟


اواسط اردیبهشت تا اواسط آذر به عنوان ارزانترین زمان سفر به مالدیو شناخته می شود.7- بهترین جاذبه های گردشگری جزیره ماله در مالدیو کدام ها هستند؟


موزه ملی مالدیو، مسجد جامع قدیمی ماله، ساحل مصنوعی ماله و بازار ماهی ماله از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری ماله هستند.8- بهترین هتل های مالدیو برای اقامت کدام ها هستند؟


هتل پارادایس آیلند ماله، هتل سای لاگون ماله و هتل شرایتون فول مون از بهترین هتل های مالدیو هستند.9- برای سفر به مالدیو روفیه ببریم یا دلار؟


شما برای سفر به مالدیو باید دلار تهیه کنید. چراکه امکان تهیه روفیه در صرافی های ایران وجود ندارد.
امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور مالدیو

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 

شماره تماس و رزرو تور : 45162-021