تور مسافرتی هند


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 30 امتیاز دهنده به تور مسافرتی هند


تور دهلی اگرا جیپور

تور دهلی اگرا جیپور


مشاهده قیمت ها
تور دهلی

تور دهلی


مشاهده قیمت ها
تور کرالا

تور کرالا


مشاهده قیمت ها
تور بمبئی

تور بمبئی


مشاهده قیمت ها
تور گوا

تور گوا


مشاهده قیمت ها

چرا تورهند ؟

تورهند - هند یا هندوستان در جنوب آسیا قراردارد پایتخت هند دهلی نو میباشد . کشور هند به دلیل داشتن بناهای تاریخی و دینی و همچنین معابدی که در آن وجو دارد بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. در یکی از شهر‌های هندوستان به افسران پلیسی که سیبیل دارند اضافه حقوق تعلق می‌گیرد. درصد دانش آموزان هندی از طریق میکروب‌های روی دست‌هایشان بیمار می‌شوند و جالب است که بدانید در «بنگال غربی» در هند  گاوها باید کارت شناسایی عکس‌دار داشته باشند در هند هر یک ساعت یک زن به‌ خاطر جرایم مرتبط با مهریه کشته می‌شود. هند از پرجمعیت ‌ترین کشورهی جهان است و از مهم‌ترین شهرهای آن می‌توان به بمبئی و آگرا، گوا، کلکته، مدرس، حیدرآباد، جی‌پور، بنگور و کانپور اشاره کرد. جمهوری هند هفتمین کشور بزرگ جهان است که بیش از یک میلیارد نفر جمعیت دارد. این کشور، کشوری بسیار متنوع، با تفاوت‌های جغرافیا، آب و هوا، فرهنگ، زبان و قومیت است  به این که بزرگ ‌ترین دموکراسی در جهان است.

هند از آب و هوایی بسیار متنوع بهره می برد، این کشور از شمال به بام دنیا رشته کوههای هیمالیا ختم می شود و رودخانه های متعددی که از ای ارتفاعات سرچشمه می گیرند هوایی بارانی و خاکی بارآور را به نواحی شمالی هند می بخشند.

شما میتوانید تورمسافرتی هند را با آژانس مسافرتی معراج گشت تجربه نمایید .

رودهای گنگ و براهماپوترا مهمترین این رودخانه هستند که هر دو به خلیج بنگال سرازیر می شوند و میانگین بارندگی سالانه در بنگال غربی به بیش از ۱۱ هزار میلیمتر در سال میباشد هندوها همچنین رود گنگ را مقدس می دانند. قله کانچنجونگا در رشته کوه های هیمالیا به ارتفاع ۸۵۶۸ متر مرتفع ترین نقطه این کشور. هند همچنین از حیات جانوری بسیار متنوعی بهره می برد منطقه حفاظت شده ای به وسعت 1412 کیلومتر مربع در استان گجرات تنها پناهگاه باقیمانده حدود 300 شیر آسیایی است . هند زیستگاه بسیاری از پستانداران بزرگ مانند فیل آسیایی، کرگدن تک شاخ و ببر می باشد .

بیش از 2000 گونه پرنده و سه نوع کروکودیل در این کشور یعنی هندوستان زندگی می کنند. مردم هند دومین کشور پرجمعیت دنیاست و قریب به یک ششم جمعیت جهان را درخود جای داده است و این مقدار بسیار قابل توجه است . تنوع نژادی ، فرهنگی ، زبانی و مذهبی این کشور را چشم اندازی شگرف از همزیستی مسالمت آمیز میان اعتقادات گوناگون بخشیده استو به همین علت به آ« کشور ۷۲ ملت گویند تغریبا حدود ۸۰ % مردم هند پیرو آئین های هندو و حدود ۱۲ تا ۱۵ % مسلمان میباشند. که بیشتر در دهلی ، بنگال غربی و نواحی شمال غربی کشور زندگی می کنند

جمعیت کشور هندوستان : 

جمعیت 1 میلیاردی این کشور و همچین وجود انواع زبان و لهجه های مختلف باعث شده است که تور هند از اهمیت ویژگی پیدا کند و معراج گشت آسمان نیز تور های این کشور را نیز برگزار کند. بهترین زمان برای تور هند در فصل بهار میباشد که مسافر های زیادی از کشور خودمان دارد . هند دارای جشن ها و فستیوال های زیادی میباشد که معروف ترین آن فسیوال رنگ میباشد. تور هند نشکیل شده از (( بلیت رفت و برگشت +‌ترانسفر فرودگاهی + ویزا + بیمه + تور لیدر فارسی زبان ))

مدارک ویزا هند :

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار هماه با امضا مسافر + ۲ قطعه عکس رنگی ۵×۵ + کپی شناسنامه صفحه اول و دوم + کپی کارت ملی پشت و رو + فرم پر شده مسافر 

آب و هوای هند :

دمای جیپور در ماه ژانویه و فوریه و مارچ  8 درجه سانتیگراد بوده و کمترین درجه دما  31 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت..اگرا در ماه ژانویه و فوریه و مارچ 7 درجه سانتیگراد کمترین و 29 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت.دمای دهلی در ماه ژانویه و فوریه و مارچ  8 درجه سانتیگراد کمترین و 29 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت.دمای بمبئی در ماه ژانویه – فوریه و  مارچ 19 درجه سانتیگراد  کمترین و 32 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت.دمای گوا در ماه ژانویه و فوریه و مارچ   19 درجه سانتیگراد کمترین و 32 درجه سانتیگراد  بیشترین نوسان را خواهد داشت.هند به دلیل داشتن فرهنگ ها و آداب و روسوم مختلف هر سال گردشگران زیادی از تمام دنیا دارد. هند دارای حکومت دمکراسی و دارا ۲۱ میلیارد جمعیت دارد . واحد بولی هند روپیه می باشد . تقویم هندوستان دارای  6  فصل می‌شود :(( بهار- تابستان - موسم بارندگی - پاییز- زمستان - پیش‌بهار )). 

تور هند و فعالیت های فوق العاده در فضای باز : 

از کوه های یخی مرتفع در منطقه  شمالی تا سواحل آفتابی در مناطق جنوبی، سرزمین جادویی هندوستان  جاذبه های بسیار فوق العاده ای را برای توریست ها و مسافران و گردشگران تور هند را دارد .

شما میتوانید تور هند ارزان را از آژانس مسافرتی معراج گشت آسمان با قیمت مناسب تهییه فرمایید . علاوه بر زیبایی های فراوان طبیعی، معابد بسیار نفیسی در خارج از بیابان های وسیع و تپه ها قرار است .

در تور مسافرت ی هندوستان  به صعود در ارتفاعات هیمالیا بپردازید و هوای معطر ناشی از جنگل های کاج را تجربه نماید و در جنگل های آن محدوده  با خانواده و دوستان پیاده روی کنیدتا از سفر توریستی خود لذت ببیرید . بهترین زمان مناسب برای تور هند وسعت بالای هند به این معنی است که الگوهای آب و هوایی زیادی در آن وجود دارد.

بهترین زمان خرید تور هند :

به طور کلی، بهترین زمان برای بازدید از آب و هوای گرم، خشک و آفتابی بین ماه های اکتبر تا مارس است. در طول این زمان، آسمان مناطق شمالی آبی و روشن است، با این حال، دسامبر و ژانویه بسیار خنک تر هستند و احتمال دارد هوا گاهی اوقات مه آلود باشد، در حالی که ارتفاعات هیمالیا ممکن است بسیار سرد باشد، اما چشم اندازهای کوهستانی بسیار واضح تر هستند.

 شما میتوانید تور هند ارزان را از آژانس مسافرتی معراج گشت آسمان با قیمت مناسب تهییه فرمایید .افزایش دمای هوا در ماه های آوریل و می تواند سفرهای ارزشمندی را برای شما رقم بزند، اما رطوبت بالا و رعد و برق های زیادی را انتظار داشته باشید.بهترین زمان برای سفر و تور هند به ایالت های جنوبی هند از ماه نوامبر تا انتهای فصل موسمی است.از قبل برای یک جدول زمانی انعطاف پذیر برنامه ریزی کنید و ما می توانیم درتور هند  یک سفر برای یک ماه کامل را برای شما ترتیب دهیم.

شرایط آب و هوا در کشور هندوستان :‌

آب و هوا در هند هند دارای سه فصل عمده شامل تابستان، موسمی و زمستان است. در روزهای زمستان (اکتبر-مارس) سراسر هند روزهای آفتابی روشن و لذت بخشی را تجربه می کند.

تور هند بین ماه های نوامبر تا مارس بسیار پرطرفدار است. بهترین قیمت تور هند ارزان با آژانس مسافرتی معراج گشت تجربه نمایید شماره رزور تور ۰۲۱۴۵۱۶۲ با وجود دسترسی آسان به هتل های دارای تهویه مطبوع، حمل و نقل مناسب و امکانات تفریحی، تابستان نیز بسیاری از مسافران تور هند را به این منطقه می کشاند.

برای تجربه ای لذت بخش از سفر هند میتوانید با  تور هند آژانس مسافرتی و گردشگریی معراج گشت به هندوستان سفر کنید.  تور هند ارزان قیمت و  تور هند لحظه آخری معراج گشت  میتواند فرصتی مناسب برای سفر شما به هندوستان باشد.

چرا تور هند را با آژانس مسافرتی معراج گشت تجربه نمایم ؟ 

آژانس معراج گشت مجری تور هند و تمام شهر های توریستی هند میباشد. در طول ۵ سال سابقه خود حتی یک نفر مسافر ناراضی نداشته و تور های با خدمات بینظیر و قیمت ارزان برای مسافر های خود تهییه نموده است.

شما میتوانید قیمت تور گوا - تور دهلی - تور کرالا - تور بمبئی  و  تور دهلی + اگرا + جیپور در سایت معراج گشت مشاهده نمایید.

 
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000