• هتل های مالزی
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل مارینا بای سندس سنگاپور :

هتل مارینا بای سندس سنگاپور مشهور در بالای خلیج سنگاپور قرار دارد.

 هتل مارینا بای سندس سنگاپور دارای بزرگترین استخر روباز بی انتها در جهان می باشد که جز نماد های شهر سنگاپور میباشد . 

هتل مارینا بای سندس سنگاپور دارای ۲۰  گزینه ناهار خوری و کازینو جهانی در هتل برای مهمان های خود می باشد . هتل مارینا بای سندس سنگاپوردارای  دسترسی مستقیم به مرکز خرید برتر سنگاپور و موزه های آن رادارد .

  اتاق های هتل مارینا بای سندس سنگاپور با مبلمان مدرن تیره و گرانبها و کفپوش های فرش تزیین شده است که دارای فای رایگان در هتل و تلویزیون در اتاق ها دارد .

یکی دیگر از ویژگی های این هتل منظر خیره کننده ای از خط افق سنگاپور می باشد که از پنجره های کف تا سقفی که در اتاق این هتل قرار دارد می توانید لذت ببرید. کتری برقی با چای ساز ودمپایی های و لوازم آرایشی رایگان در تمام اتاق ها به مهمان ها داده می شود .

هتل مارینا بای سندس سنگاپور در نزدیکی  ایستگاه MRT Bayfront واقع شده است و به  مراکز تجاری بسیار نزدیک است .

 کارکنان قادر به صحبت کردن در زبان انگلیسی و ماندارین هستند.  آشپزخانه مشهوراین هتل  گزینه های ناهار خوری در هتل مارینا بای سندس سنگاپور شامل CUT توسط ولفگانگ پک، آشپزخانه نان گوردون رامزی و لانگ چیم توسط دیوید تامپسون است.

مهمانی شبانه در باشگاه رقص در هتل موجود است  و دارای ۳ سالون می باشد . گزینه های صبحانه چینی نیز در دسترس هستند.  خلیج مارینا برای مسافران علاقه مند به سفرهای شهر، خیابان های خالص و گشت و گذار است.

 زوج ها به ویژه مکان را دوست دارند و به آن نمره  ۹.۳ برای سفر دو نفرهبه آ« داده اند .

 

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Marina Bay Sandsنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021