• هتل های ایران
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل ایران کیش و اطلاعات آن :

هتل ایران کیش همانند دیگر هتل های پنج ستاره کیش در مرکز جزیره و در نزدیکی ساحل و مشرف به پارک بزرگ جزیره واقع شده است. فاز اول هتل ایران کیش در سال 1375 افتتاح و راه اندازی گردید و فاز دوم آن در سال 1384 افتتاح شد. هتل ایران کیش به منظور ارائه خدمات بهتر و راحتی میهمانان خود از بروزترین امکانات و خدمات حال حاضر هتلداری بهره می‌برد.

هتل بین‌المللی پنج ستاره ایران، در قلب جزیره ی زیبای کیش و در دو برج مجزا بنا‌شده است. این هتل متشکل از دو برج هفت طبقه جدا از هم است که در طبقات همکف و هفتم به یکدیگر متصل شده‌اند. اتاق‌های ضلع شمالی هتل پنج ستاره ایران کیش دارای نمای رو به دریا و اتاق های ضلع جنوبی نمای رو به جزیره و پارک شهر دارند. از دیگر مزایای اقامت در هتل ایران می‌توان به فاصله کم هتل تا مرکز تجاری سارینا 2، کارتینگ، دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین‌الملل و مرکز خرید مروارید اشاره کرد. شما می‌توانید در رستوران این هتل بهترین و لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی را نوش جان کنید و از مجموعه ورزشی کم نظیر آن بهره‌مند شوید. از اینجا به آسانی به مراکز تجاری شهر بروید و از تفریحات دریایی لذت برده و از اسکله تفریحی جزیره آن دیدن کنید.

 

فاصله هتل تا مکان‌های مهم جزیره  :

فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز (۶ کیلومتر و ۹۳۴ متر) فاصله تا شهر باستانی حریره (۶ کیلومتر و ۸۸۴ متر) فاصله تا کشتی یونانی (۱۳ کیلومتر و ۴۶۶ متر) فاصله تا مسير ويژه دوچرخه سواري (۷ کیلومتر و ۴۸۷ متر) فاصله تا اسکله تفریحی (۱ کیلومتر و ۴۹۷ متر) فاصله تا پلاژ بانوان (۳ کیلومتر و ۳۷۸ متر)

 

 

فاصله تا پلاژآقایان (۱ کیلومتر و ۵۹۳ متر) فاصله تا پارك درخت سبز (۷ کیلومتر و ۶۵۶ متر) فاصله تا پارک دلفینها (۵ کیلومتر و ۷۰۲ متر) فاصله تا باغ پرندگان (۵ کیلومتر و ۴۷۸ متر) فاصله تا کارتینگ (۴۰۶ متر) فاصله تا آب انبار سنتی (۷ کیلومتر و ۵۹۱ متر) فاصله تا بولینگ مریم (۱ کیلومتر و ۲۴۱ متر) فاصله تا کیبل اسکی (۱ کیلومتر و ۴۱۲ متر) فاصله تا توتی فروتی (۱ کیلومتر و ۴۷۸ متر) فاصله تا حافظیه (۳ کیلومتر و ۵۱۸ متر) فاصله تا پدیده شاندیز (۶ کیلومتر و ۹۹۲ متر) فاصله تا گذر هنرمندان (۱ کیلومتر و ۳۷۹ متر)

 

 

 

فاصله تا بازار عرب ها ( صفین) (۱۰ کیلومتر و ۵۶۴ متر) فاصله تا کوه نور (۸۴۳ متر) فاصله تا بازار پردیس یک (۱ کیلومتر و ۱۵۷ متر) فاصله تا بازار پردیس2 (۷۴۳ متر) فاصله تا بازار پانیذ (۸۳۳ متر) فاصله تا مجتمع گلف کیش (۱۰ کیلومتر و ۶۸۵ متر) فاصله تا بازار پارس خلیج (۱۰ کیلومتر و ۳۸۹ متر) فاصله تا بازار مروارید (۱ کیلومتر و ۱۲۳ متر) فاصله تا بازار مرجان (۳ کیلومتر و ۳۴۹ متر) فاصله تا بازار ونوس (۱ کیلومتر و ۷۵۶ متر) فاصله تا مرکز تجاری (۱ کیلومتر و ۲۷۱ متر)

 

 

فاصله تا هایپرمارکت (۸۹۹ متر) فاصله تا پارک هنگام (۱ کیلومتر و ۸۴ متر) فاصله تا بازار مريم (۲ کیلومتر و ۲۲ متر) فاصله تا بازار كيش مال (۸۳۱ متر) فاصله تا بازار پديده (۱۲ کیلومتر و ۵۰۰ متر) فاصله تا فرودگاه (۶ کیلومتر و ۸۵ متر) فاصله تا فلای بورد (۱ کیلومتر و ۷۹۱ متر) فاصله تا اسکه میرمهنا (۶ کیلومتر و ۶۷ متر) فاصله تا پارک سیمرغ (۵ کیلومتر و ۶۱۱ متر) فاصله تا بازار زيتون (۹۲۱ متر) فاصله تا پارک مرجان (۳ کیلومتر و ۷۴۵ متر) فاصله تا بازار دامون دريا 1 (۲ کیلومتر و ۱۱۶ متر)

 

 

فاصله تا بازار دامون دريا 2 (۱ کیلومتر و ۹۹۵ متر) فاصله تا رويال مال (۶۲۶ متر) فاصله تا مركز خريد ديپلمات (۱۰ کیلومتر و ۴۳۷ متر) فاصله تا بازار به‌كيش (۲ کیلومتر و ۱۵۸ متر) فاصله تا خيابان رودكي (۱ کیلومتر و ۲۵۷ متر) فاصله تا ميدان پرديس (۷۶۶ متر)

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل ایران کیشنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس : 45162-021