تور کانادا
تهران کانادا

تور کانادا

سفر به بهترین کشور دنیا : کانادا

 

یکی از بهترین کشور ها برای تمامی عرصه ها کشور بزرگ و زیبا کانادا میباشد. این کشور که در قاره آمریکا قرار داد  دارای اقتصاد قوی و فرهنگ بسیار بالای میباشد و از همین رو در سال هزار نفر خواهان خرید تور کانادا و با زندگی در این کشور میباشد. معمولا کسنی که تور کانادا را خریداری میکنند که بیشتر کشور های دینا را دیده باشند . کانادا ویزای توریستی خود را به سختی میدهد و معمولا اکثریت کسانی که برای این ویزا اقدام میکنند را ریجکت میکند.

شما در تور مسافرتی کانادا آژانس معراج گشت در هر وقتی از سال، شما این فرصت بی‌ نظیر را دارید تا در فستیوال‌ها و رویدادهای مختلف همراه با مردم محلی شرکت کنید و در زمان خرید تور برنام سفر خود را داشته باشید. یکی از محبوبیت های سفر به این کشور فستیوال های کشور کانادا میباشد که شهر کلگری هر سال میزبان فستیوال کلگری استمپید است، فستیوالی که به عنوان بزرگترین نمایش فضای باز در کره زمین شناخته می‌شود. این فستیوال مجموعه‌ای بی ‌نظیر از نمایش‌های سوارکاری، نمایشگاه‌ها، رژه‌ها، کارناوال‌ها، اجراهای زنده موسیقی و مسابقات محصولات کشاورزی است.

کلگری استمپید به نوعی جشنی برای فرهنگ و میراث غربی است، جشنی که هر سال میزبان بیشتر از یک میلیون نفر از کانادایی‌ها و گردشگرانی از دیگر نقاط دنیا است. اما این تنها فستیوالی نیست که هر سال میلیون‌ها نفر را به خود جذب می‌کند؛ فستیوال بین‌المللی موسیقی جاز مونترال، وینترلود در اوتاوا و جشن نورها در ونکوور برخی دیگر از محبوب‌ترین فستیوال‌ها در این سرزمین هستند.

آژانس معراج گشت آسمان مجری مستقیم تور کانادا با بهترین قیمت و خدمت در خدمت شما و لازم به ذکر است که در صورتی ویزا شما از طرف سفارت کانادا ریجک شود هیچ مبلغی گرفته نمیشود.

 

درباره کشور زیبا کانادا و جذابیت های آن :

 

 همه میدانند که کانادا بی هیچ تردیدی برخی از زیباترین مناظر طبیعی در تمام دنیا را دارد. بخش عظیمی از این سرزمین بدون سکنه است که یعنی تعداد زیادی مناطق دست‌نخورده و بکر، از ساحل شرقی تا ساحل غربی وجود دارند. گردشگران می‌توانند زندگی قطبی را در نوناووت تجربه کنند، از کوهستان‌های راکی در پارک‌های ملی بنف و جاسپر دیدن کنند، از جاذبه‌های خط ساحلی بریتیش کلمبیا لذت ببرند، در زمین‌های لم‌یزرع استان آلبرتا چهره‌ای خاص از طبیعت را ببینند و در پارک‌های ملی دورافتاده نیوفاندلند و لابرادور احساس اولین کاشفان این قاره را به دست آورند. اگر شما از بودن در طبیعت لذت می‌برید، مطمئن باشید عاشق تورهای کانادا خواهید شد.

 


 

 

هزینه بازدید ازمکان های توریستی در تور مسافرتی کانادا :

معمولا بلیت سینما از 12 تا 18 دلار قیمت دارد که گردشگران زیاد از آن اصتقبال نمیکنند. ورودی معمول موزه‌ها بین 12 تا 22 دلار است. هزینه ورودی شهربازی واندرلند 50 دلار است. شما با خرید تور از آژانسن معراج گشت میتوانید قیمت های مناسب و خدمات عالی در کشور کانادا داشته باشید. این عدد شامل سواری‌ها است، اما پارکینگ و غذا را شامل نمی‌شود. گشت‌های بازدید از نهنگ‌ها (به مدت 3 ساعت) از 50 تا 120 دلار قیمت دارد، بسته به اندازه قایق و تعداد مسافران. بسیاری از شهرهای بزرگ، بلیت تخفیف‌دار برای بازدید از چندین جاذبه را دارند؛ با خرید این بلیت‌های چند منظوره شما می‌توانید قیمت تور کانادا خود را پایین بیاورید. بلیت مخصوص اسکی برای یک روز در ویستلر 130 دلار است.

 

چرا به کشور کانادا سفر کنیم ؟

در تور کانادا در هر وقتی از سال، شما این فرصت بی‌نظیر را دارید تا در فستیوال‌ها و رویدادهای مختلف همراه با مردم محلی شرکت کنید. شهر کلگری هر سال میزبان فستیوال کلگری استمپید است، فستیوالی که به عنوان بزرگترین نمایش فضای باز در کره زمین شناخته می‌شود. این فستیوال مجموعه‌ای بی‌نظیر از نمایش‌های سوارکاری، نمایشگاه‌ها، رژه‌ها، کارناوال‌ها، اجراهای زنده موسیقی و مسابقات محصولات کشاورزی است.

کلگری استمپید به نوعی جشنی برای فرهنگ و میراث غربی است، جشنی که هر سال میزبان بیشتر از یک میلیون نفر از کانادایی‌ها و گردشگرانی از دیگر نقاط دنیا است. اما این تنها فستیوالی نیست که هر سال میلیون‌ها نفر را به خود جذب می‌کند؛ فستیوال بین‌المللی موسیقی جاز مونترال، وینترلود در اوتاوا و جشن نورها در ونکوور برخی دیگر از محبوب‌ترین فستیوال‌ها در این سرزمین هستند.

 

شهرهای کشور کانادا مکان های محبوبی برای گردشگران ایرانی محسوب می‌شوند؛ معماری مدرن که گاه با هنر قرن‌های گذشته می‌آمیزد و نظام منسجم و بسیار کارآمد برای طراحی شهری، در نگاه اول، شهرهای بزرگ کشور کانادا را به دریایی از نور و رنگ و برج‌های سر به فلک کشیده تبدیل می‌کند. رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و منابع آبی زیادی که در اطراف و درون این شهرها وجود دارند، سبب ساخت پل‌های بزرگ و عبور و مرور کشتی‌ها و قایق‌ها در شهر شده‌اند و این موضوع تصاویری حیرت‌آور را به مهمان‌های تور کانادا هدیه می‌کند.  

 

 

 

قیمت تور کانادا

شما در ابتدا برای ثبت نامِ تور کانادا مبلغ ۲۰۰۰ دلار آمریکا دریافت می‌شود و الباقی هزینه تور تا پایان اسفند ماه تسویه می‌گردد.

هزینه اخذ ویزا برای تور کانادا ۵۰۰ دلار بطور جداگانه از هزینه تور بوده و هزینه تور انگشت‌نگاری به یکی از کشورهای همسایه نیز به مبلغ فوق اضافه می‌گردد.  

افراد بالای ۷۰ سال و زیر ۱۴ سال  و افراد ریجکت شده از سفارت کانادا از ۲ سال قبل؛ از انگشت‌نگاری و سفر به کشور همسایه برای ویزای کانادا معاف هستند و کلیه کارهای اداری‌شان جهت ویزا در ایران انجام خواهد شد.  

در صورت به حد نصاب رسیدن تور کانادا، تور کشور مکزیک و تور پارک ملی بنف و جاسپر کانادا در انتهای تور کانادا برگزار می‌شود که شرایط آن بعد از به حد نصاب رسیدن اعلام می‌شود.  

مهلت ثبت‌نام تور کانادا تا پایان اسفند ماه ۹۸ است و بعد از این تاریخ ثبت‌نام مشروط به وجود پرواز و... خواهد بود.  

ورودیه‌های اماکن دیدنی تور کانادا و ناهار و شام و بیمه سفر و عوارض خروج از کشور  بر عهده‌ی گردشگر است.  

با توجه به محدودیت صندلی پرواز در فصل مناسب کشور کانادا و گران شدن بلیط پرواز، خواهشمند است هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام تور کانادا و گرفتن بلیط پرواز اقدام فرمایید.

 کلیه مبالغ ذکر شده در پکیج تور کانادا، به دلار آمریکا است.

تور شهر های کانادا

تور تورنتو
تور ونکوور

مشاهده نظرات

نظرتان را در مورد این تور با ما به اشتراک بگذارید

امتیاز 4.0 از 5 | از بین 4 امتیاز دهنده به تور کانادا
معراج گشت آسمان