تور مسافرتی فرانسه


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 49 امتیاز دهنده به تور مسافرتی فرانسه


                             

تور مسافرتی فرانسه 

یکی از تور های محبوب در کل دنیا تور مسافرتی فرانسه میباشد. تور فرانسه معمولا در شهر پاریس انجام میشود. شهر پاریس معروف از به شهر اوشاق و شیرینی و شکلات بوده است و جز توریستی ترین شهر های جهان و اروپا بوده است.

تور مسافرتی فرانسه معمولابه  صورت گروهی و در بازه های زمانی ۳ شب و۵ شب ۷ شب انجام می شود . برای اطلاعات بیشتر از شرایط ویزا توریستی فراسنه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا مقالات مرطبت با ویزا را مطالعه فرمایید.

تور های فرانسه به دلیل داشتن شرایط سخت برای گرفتن ویزا جز تور های لاکچری و تور های گران قیمت بوده است .

هتل های پاریس با هتل های اکثر شهر های توریستی متفاوت میباشد .

هتل ها بیشتر به حالت کلایسک و با نمای قدیمی و با ارتفا کم میباشند . 

بهترین زمان برای مسافرت به  پاریس و استفاده از تور مسافرتی فرانسه در فصل بهار میباشد . برای اطلاعات بیتش از قیمت تور پاریس و جرییات هتل آنها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جمعیت کشور فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر گذشته است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد.

پاریس : 

مرکز فرانسه و یا پایتخت آن شهر توریستی پاریس است.

پاریس بزرگ ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.

قانون اساسی فرانسه بر اساس یک همه پرسی در ۴ اکتبر ۱۹۵۸ به رسمیت رسیده است.

 اعلامیه حقوق انسان و شهروند که در انقلاب فرانسه تدوین شد و در نوع خود یکی از اولین سندهای تاریخی در این زمینه به شمار می‌آید، به نوعی بیانگر عقاید این کشور است.

تاریخ در کشور فرانسه :

بعد از اواخر قرون وسطا، فرانسه تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر در منطقۀ اروپا شد به طوری که در قرون ۱۹ و ۲۰ دارای کلونی‌ها و مناطق تحت استعمار بسیاری بود.

همچنین در طول تاریخ طولانی این کشور، فرانسه تبدیل به مهمترین کانون پرورش بسیاری از هنرمندان، متفکران و دانشمندان در عرصه‌های گوناگون گردید تا جایی که این کشور را مرکز پیدایش و شکوفایی فرهنگ مدرن جهان می‌پندارند.

در طی قرون هفدهم و هجدهم، جامعۀ علمی، فرهنگی و هنری فرانسه و متفکرانی که از سراسر اروپا به آن می‌پیوستند دورانی را رقم زدند که به آن "عصر روشنگری" اطلاق می‌شود و از لحاظ دستاوردهای فکری و اجتماعی یکی از درخشان‌ترین دوره‌های تاریخ بشر است.

 

چرا فرانسه :

فرانسه چهارمین کشور دارند  بیشترینمیراث جهانی یونسکو در جهان است که به همین دلیل، هر ساله بیش از ۸۳ میلیون توریست خارجی جذب این کشور می‌شوند - شما میتوانید تور فرانسه را با آژانس مسافرتی معراج گشت‌ آسمان تجربه نمایید

در عرصه‌هایی چون فرهنگ، علوم بنیادی، صنعت و فناوری، هنر، نظام، اقتصاد و سیاست، فرانسه یکی از کشورهای مهم و تأثیرگذار جهان می‌باشد.

این کشور یعنی فرانسه دارای رتبۀ پنجم در بین سایر کشورها از نظر بودجه و هزینه‌های نظامی است.

همچنین از نظر ذخایر هسته‌ای، رتبۀ سوم را داراست. فرانسه یکی از کشورهای توسعه‌یافته است که قدرت اقتصادي زيادي دارد. از نظر اقتصادی، دارای پنجمین اقتصاد بزرگ جهانی و از نظربرابری قدرت خرید دارای رتبۀ هفتم جهانی است.

در زمینۀ استانداردهای بین‌المللی، فرانسه را می‌توان از کشورهای پیشرو دانست.

استانداردهای بالای زندگی، تحصیلات، سلامت، امید به زندگی، آزادی و شاخص بالای توسعه انسانی فرانسه را از جمله کشورهای ایده‌آل برای زندگی معرفی می‌کند.

فرانسه همچنین از کشورهای مؤسس سازمان ملل متحد بوده و یکی از پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل نیز می‌باشد. فرانسه همچنین در چندین گروه و نهاد بین‌المللی دیگر چون فرانسه‌زبانی، گروه هشت، گروه بیست، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، سازمان تجارت جهانی و اتحادیۀ لاتین عضویت دارد.

این کشور همچنین از کشورهای پیشرو در تأسیس اتحادیۀ اروپا بوده است.

پایتخت :

پاریس وسعت : حدود 675 هزار کیلومتر مربع جمیعت : حدود 66 میلیون نفر زبان رسمی : فرانسوی پول رایج : یورو کد تلفن : 0033 شهرهای مهم : پاریس موقعیت و وسعت : فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی. فرانسه بزرگ‌ ترین کشور اروپای غربی (یک سوم وسعت ایران) و بعد از اکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است.

همسایگان کشور فرانسه :

این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد. بریتانیا نیز از طریق تونل کانال مانش با فرانسه مرتبط است.

جغرافیا : وضعیت جغرافیایی فرانسه یکی از متنوع‌ ترین وضعیت ‌ها در اروپا است : دشت ها، کوهستان های قدیمی، سلسله جبال کوه های مرتفع، جلگه ها، ساحل های اقیانوسی و مدیترانه ‌ای در این کشور وجود دارند. دشت‌ ها دو سوم مساحت کل فرانسه را تشکیل می‌ دهند. رشته‌ کوه‌ های اصلی : آلپ (که قله آن مون بلان مرتفع ترین قله اروپای غربی است و 4807 متر ارتفاع دارد)، پیرنه، ژورا، آردن، رشته کوه مرکزی وله وژ. ساحل ‌های مرزی، فرانسه را به چهار دریا متصل می‌کنند : دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه. فرانسه دارای 5500 کیلومتر ساحل مرزی است.

ادیان و مذاهب در کشور فراسنه :

مردم فرانسه از نظر مذهب کاتولیک هستند. در حدود 85 درصد مردم این کشور کاتولیک بوده و بقیه با 5 تا 10 درصد مسلمان و پروتستان ها در حدود 2 درصد جمعیت را تشکیل می دهند. جمعیت یهودی این کشور 1 درصد و مذاهب دیگر 4 درصد را تشکیل می دهند.

اقتصاد در فرانسه :

فرانسه مرحله گذار از یک اقتصاد مدرن و مرفه همراه با مالکیت و مداخله عمیق دولت به یک اقتصاد مبتنی بر مکانیزم بازار منتقل می‌ شود.

از جمله مهم ‌ترین صنایع کشور فرانسه می‌ توان به صنایع فلز کاری، ماشین ‌آلات، شیمیایی، وسائط نقلیه، مواد خوراکی و مشروبات، منسوجات و البسه، هواپیما سازی، کشتی ‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و نظامی اشاره نمود.

گندم، جو، سیب ‌زمینی، چغندر قند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک نیز مهم‌ ترین محصولات کشاورزی و دامپروری کشور را تشکیل می ‌دهند. منابع طبیعی هم زغال سنگ، آهن، بوکسیت، روی، پتاس، الوار، ماهی می باشند.

وضیعت آب و هوایی در فرانسه :

فرانسه از آب و هوایی معتدل و چهار فصل برخوردار است که بر حسب نواحی کمی متفاوتند : برتانی و نورماندی : آب و هوای اقیانوسی مرطوب اکیتن : آب و هوای اقیانوسی و مدیترانه ‌ای شرق و شمال غرب : آب و هوای نیمه ‌قاره ‌ای زمستان سرد و برفی جنوب: آب و هوای مدیترانه ‌ای ویژگی آب و هوا در مناطق کوهستانی، زمستان طولانی و برفی و تابستانی گرم و توفانی با تفاوت های بزرگ بسته به دامنه‌ ها و عوامل ریز آب و هوایی است.

جاذبه های گردشگری و توریستی در فرانسه :

موزه رودن، موزه ملی لوور، موزه ملی پیکاسو، کلیسای قلب مقدس، کلیسای نوتر دام، طاق پیروزی، برج ایفل، کاخ ورسای، جرج پمپیدو، شانزالیزه، پل الكساندر سوم، میدان شارل دوگل، پل شارل دوگل، پل كنكورد، پل ميرابو، پارك بزرگ تفريحي و آموزشي فوتور اسكوپ، پل میلائو، بلندترين پل جهان، ساختمان کنسی یرژ، كاخ سنای فرانسه، كاخ لوكزامبورگ، گورستان پرلاشز، آرامگاه صادق هدایت، پارک فرانس مينياتور يا فرانسه كوچک شده، موزه جنگ و آرامگاه ناپلئون (انولید)، پانتئون یا معبدخدایان، باغ لوگزامبورگ، ايل دولا سيته يا جزیره رود سن.

تور فرانسه را با آژانس مسافرتی معراج گشت‌ آسمان تجربه نمایید 

معراج گشت آسمان برگزار کننده تور تایلند تور دبی  تور مالزی به صورت مستقیم و بدون واسصه با بهترین امکانات 

۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط