تور بلگراد


دانستنی های مرتبط

چرا تور بلگراد ؟

یکی از تور های محبوب در تور های معراج گشت , تور بلگراد میباشد میباشد. یکی از ویژگی های ان نداشتن نداشتن ویزا است که باعث شده گردشگران زیادی از تمام کشورمان را به خود جذب کنند و جز محدود کشور های اروپایی میباشد که ویزا ندارد .

فرودگاه  نیکولا تسلا بلگراد فرودگاه اصلی بلگراد میباشد .از ایران به بلگراد پرواز مستقیم به ندارد و معمولا از طریق فرودگاه اهای ترکیه صورت میگیرد.

خدمات تور بلگراد :

پرواز رفت و برگشت هواپیمایی - اقامت در هتل به همراه صبحانه _ گشت شهری بلگراد به همراه نهار _ سیم کارت اعتباری در ازای هر اتاق _ راهنمای محلی ـ لیدر فارسی زبان _ بیمه مسافرتی _ ترانسفر فرودگاهی مرسدس بنز

اطلاعات ضروری برای سفر به بلگراد :

واحد پولی دینار -  زبانشان صربی - کد کشور ۳۸۱ - شماره‌های اضطراری :  پلیس ۹۲ -آتش نشانی ۹۳ -آمبولانس ۹۴ ساعت - گویا ۹۵ 

بهترین زمان برای سفر : 

بهترین زمان برای تور بلگراد در فصل زمستان  و بهار میباشد . در مجموع حتی در گرم ‌ترین روزهای سال هم شب‌ها سرد هستند. کسانی که از گرما فراری هستند بهتر است که در ماه‌های جولای و آگوست به صربستان سفر نکنند. ماه سپتامبر هم به خاطر روزهای آفتابی و گرمای مطبوع، زمان مناسبی برای سفر است.

مناطق گردشگری در بلگراد : 

۱ـباغ وحش بلگراد ۲-فستیوال موسیقی Exit-۳-رود درینا Drina)۴-موکرا گورا (Mokra Gora) ۵-نووی ساد (Novi Sad) ۶-لسکواس (Leskovac) ۷-سوکوبانیا (Sokobanja)

هتل های بلگراد :

هتل های بلگراد اکثرا فقط با صبحانه میباشد و دارای کیفیت پاینی در خدمات دهی میباشند . اکثر هتل های بلگراد ۳ الی ۵ ستاره میباشند و معمولا توریست ها تمایل به اقامت در هتل های ۵ ستاره را دارند . برای اطلاع از تور بلگراد لحظه آخری و قیمت تور بلگراد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳

تور 3 شب بلگراد با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/02/08   پایان : 1397/03/08


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر

تور 4 شب بلگراد با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/02/08   پایان : 1397/02/15


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1