تور بندرعباس

بندرعباس به دلیل ساحلی بودن و داشتم بنادر بزرگ دارای اهمیت زیادی در اقتصاد کشور و جذب توریست دارد . بندر عباس به این دلیل این نام را دارد که شاه عباس با جنگیدن با پرتقالی ها موفقت شود این بندر را آزاد کند . یکی دیگر از ویژگی های بندر عباس خرید ارزان میباشد که به علت داشتن بندر های بزرگ کالا های وادراتی نرخ پایین تری را دارند .

تور بندرعباس از تمام شهر های ایران قابل اجرا میاشد و نیازی به تور لیدر و بیمه مسافرتی ندارد . معمولا هتل های بندر عباس با صبحانه میاشند و ۳ ستاره و ۴ ستاره های بیستری نسبت به پنچ ستاره دارد. تور نوروز در این شهر حال و هوای خوبی دارد و سفری مقرون به صرفه است. بهترین زمان برای سفر به بندرعباس در فصل زمستان و اوایل فروردین میباشد و دارای آب و هوای گرم و مرطوب میباشد .

شما از طریق شهر بندرعباس میتوانید از طریق دریا به جزیره های توریستی کیش و قسم سفر کنید .اکثر گردشگران برای تجربه تور کیش و تور قشم از طریق بندرعباس به آنجا انتقال داده میشوند . 

برای اطلاعات بیشتر از تور بندر عباس و قیمت تور بندر عباس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور بندرعباس

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 

شماره تماس : 45162-021