تور دهلی اگرا جیپور


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 72 امتیاز دهنده به تور دهلی اگرا جیپور


تور 7 شب ترکیبی دهلی آگرا جیپور با پرواز ماهان

شروع : 1397/09/28   پایان : 1397/10/06


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

                                 

تور دهلی اگرا جیپور !

یکی از محبوب ترین تور ها  میباشد که معمولا ترکیبی از تور ۳ شهر دهلی اگرا و جیپور میباشد . هر شهر ویژگی های خاص خود را دارد که در نقاط دیگر دنیا , نمیتوانید ان را تجربه کنید.

تراسفر بین این ۳ شهر به صورت زمینی بوده و تقریب به ۲ ساعت هر ترانسفر طول میکشد . معمولا مسافران بایستی ۱ روز قبل از جبجاییی خود به شهر دیگر با تور لیدر خور برای ساعت انتقال هماهنگ کنند . شهر های توریستی هند دارای فرهنگ های مختلفی و آداب مخصوصی میباشد . شما در تور دهلی آگرا جیپور میتوانید تمام مراکز توریستی کشور هند را  مشاهده نمایید. 

بهترین زمان برگزاری تور دهلی اگرا جیپور : 

با توجه به شرایط برگزاری تور ها و آب و هوا کشور هند و فستیوال ها مختلف در شهر های هندوستان بهترین زمان برگزاری تور دهلی اگرا جیپور در فصل زمستان میباشد. اگر دوست دارید که تور دهلی اگرا جیپور تجربه نمایید آژانس معراج گشت به شما پیشنهاد میدهد که این تور را در فصل زمستان برگزار نمایید.

.معراج گشت آسمان مجری تور های هندوستان و تور دهلی اگرا جیپور با بهترین قیمت ها و خدمات .

مدارک لازم برای تور ترکیبی هند !

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار هماه با امضا مسافر + ۲ قطعه عکس رنگی ۵×۵ + کپی شناسنامه صفحه اول و دوم + کپی کارت ملی پشت و رو + فرم پر شده مسافر . لطفا قبل از ارسال مدارک به آژانس مسافرتی خود - مدارک را مجدد با آژانس چک نمایید تا زمان صودور ویزا افزایش پیدا نکند .

شرایط آب و هوای جیپور دهلی اگرا !

 دمای جیپور در ماه ژانویه و فوریه و مارچ  ۷ درجه سانتیگراد بوده و کمترین درجه دما  ۳۱ درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت . اگرا در ماه ژانویه و فوریه و مارچ ۷ درجه سانتیگراد کمترین و 29 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت . دمای دهلی در ماه ژانویه و فوریه و مارچ  8 درجه سانتیگراد کمترین و 29 درجه سانتیگراد بیشترین نوسان را خواهد داشت.

چرا به هندوستان سفر کنیم ؟ 

اگر سفر با تور هند را برگزیده اید و قصد خرید و یا رزرو تور دهلی  آگرا  جیپور را دارید نیازمند آشنایی هرچه بیشتر با کشور پهناور و دوریستی هندوستان و شناخت بهتر آن هستید این متن با دقت مطالعه فرمایید .

کشورهند یا همان هندوستان کشوری در جنوب آسیا و پایتخت آن دهلی نو  میباشد هند هفتمین کشور پهناور جهان و دومین کشور پرجمعیت جهان بعد از کشور چین میباشد

مهمترین شهر های در تور ترکیبی هندوستان : 

بمبئی، دهلی، کلکته، مدرس، بنگلور، حیدرآباد، آگرا، میسور، جیپور، گوا، پونا، بوپال، تریواندروم، سورات و کانپور هستند.

  شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که بهترین شهر هند برای سفر کجاست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم تنوع و جاذبه های هندوستان در شهرهای توریستی هند آنقدر زیاد است که شما به سختی می توانید از دیدن یک شهر چشم پوشی کنید. پیشنهاد ما به شما این است که با تور دهلی آگرا جیپور و انتخاب تور های ترکیبی مانند تور هند، تور دهلی، تور آگرا، تور جیپور، تور بمبئی و... اقدام به سفر نمایید.

آژانس مسافرتی معراج گشت آسمان پکیج های ویژه تور هند دهلی  آگرا، جیپور، تور هند لحظه آخری بسیاری دیگر به همراه بهترین قیمت تور هند برای مسافران خود در نظر گرفته است.

مکان های توریستی در تور دهلی اگرا جیپور :

 جاذبه های گردشگری دهلی مکان های دیدنی دهلی به قدری رنگارنگ و متنوع است که هرساله میلیون‌ها گردشگر و توریست به آنجا سفر می کنند و از آنجا دیدن میکنند . مکان های دیدنی هندوستان بسیار زیاد و متنوع است که می توانید با مراجعه به جاذبه های گردشگری هند به صورت دقیق ‌تری با آنها آشنا شوید و از آنها لذت ببرید .

 جاذبه های گردشگری شهر های بمبئی  دهلی  آگرا جیپور عبارت اند از :

مسجد جامع دهلی قلعه سرخ دهلی, معبد اكشاردام در دهلی نو, بنای یادبود ماهاتما گاندی, معبد نیلوفر آبی دهلی،تاج محل، قلعه آگرا، مقبره اعتمادالدوله و مقبره اکبر،کاخ شهر، هاوا محل، رصد خانه جانتا مانتار، موزه آلبرت هال و ...  اگر می خواهید با جاذبه های دیدنی بیشتری از هندوستان نیز آشنا شوید.

آب و هوای کشور هند : 

 آب و هوای هند آب و هوای  دهلی به عنوان پایتخت در سرد ترین ماه ها در نیمه دوم سال به 11 درجه سانتیگراد و در گرم ترین ماه ها به 27 درجه سانتیگراد در ماه آوریل یا اسفند ماه می رسد. بنابراین بهترین زمان مسافرت به هند از کشور عزیزمان ایران می تواند نیمه دوم سال باشد. 

مراکز خرید هند در تور دهلی آگرا جیپور :‌

 سوغاتی هند اگر به هر یک از مراکز خرید جیپور، مراکز خرید در اگرا یا مراکز خرید دهلی مراجعه کنید شک نکنید که دست خالی از آنجا بیرون نخواهید آمد با چند بسته پر از خرید به هتل برمیگیردید . سفر به کشور هندوستان یعنی خریدهای رنگارنگ و متنوع که باب سلیقه هر کسی باشد.

یکی از سوغاتی های همه در این کشور :

 ادویه هندوستان معروف‌ترین سوغات این کشور است. بازار خاری بائولی دهلی از مشهورترین بازارهای ادویه، و در بخش قدیمی این شهر است.  جواهرات، فرش و انواع زیرانداز، روسری‌های رنگارنگ، سنگ‌های با ارزش و لباس‌های ابریشمی و نقره‌ را از مرکز خرید دیلی هات دهلی نو میتوانید خریداری کنید.

خیابان پاهار گنج در محله مرکزی دهلی نو شامل مغازه های متعددی است و قیمت اجناس در هند با توجه به محلی که از آن خرید می کنید متفاوت خواهد بود  مرکز خرید اوسانز گوا, سیتی سنتر بمبئی, مرکز خرید کرافت مارکت بمبئی هم از سایر مراکز خرید هند هستند.

 قیمت تور دهلی اگرا جیپور : 

قیمت پکیج های تور هند، پروازهای داخلی و خارجی هزینه تور هند (دهلی، آگرا، جیپور و بمبئی) با توجه به شهری که می خواهید از آنجا سفر کنید متفاوت است 

.معراج گشت آسمان مجری تور های هندوستان و تور دهلی اگرا جیپور با بهترین قیمت ها و خدمات .
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط