تور گوا


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 19 امتیاز دهنده به تور گوا


تور گوا 

تور گوا تشکیل شده از بلیت رفت و برگشت + تراسفر فرودگاهی + ویزا + گشت شهری + تور لیدر .

گوا دارای مردمی با فرهنگ کشور پرتقال و هند می باشد که اکثر گرشگرانی که به این منطقه سفر میکنند برای شرکت در کلاس های یوگا و مدیتیشن و شرکت در کلاس های مدیتیشن میباشد . یکی از ویژگی های تور گوا غذا های این منطقه است که به دلیل خوش رنگ و طعم بودن آن باعث شده یکی از ویژگی های این  شهر به حساب آیند. 

از تاثیرات پرتقالی ها بر گوا میتوان به معماری باروک، کلیساهای دیدنی با نمای بیرونی سفید، قلعه‌های روبه ‌ویرانی، آیین‌های رنگارنگ کاتولیک و موسیقی محلی، همگی یادگاری‌هایی از دوران حضور پرتغالی‌ها در گوا است.

دمای گوا در ماه ژانویه و فوریه و مارچ   19 درجه سانتیگراد کمترین و 32 درجه سانتیگراد  بیشترین نوسان را خواهد داشت.

هزینه‌ی حمل و نقل  

کرایه تاکسی از فرودگاه تا سواحل محبوب      ۱/۲۰۰ تا ۱/۳۰۰

روپیه تاکسی از ایستگاه قطار تا سواحل  ۵۰۰ تا ۱۰۰۰

روپیه ۳ کیلومتر جابجایی با کالسکه     ۶۰ تا ۱۲۰

روپیه کرایه اتوبوس‌های عمومی            ۸ تا ۲۰

روپیه اجاره موتور سیکلت (هر روز)   ۲۰۰ تا ۳۰۰ روپیه

شما میتوانید تور گوا را از آژانس مسافرتی معراج گشت تهییه نمایید 

این شهر یعنی گوا دارای بسیای از مراکز تولیدی خوب  اقتصادی، صنعتی و فرهنگی مهم هندوستان است که بسیار قابل اهمیت است . فرودگاه بین المللی این شهر سالانه میزبان بیش از ۲۰ میلیون مسافر است. همچنین بخش عمده سینمای هندوستان  بالیوود نیز در این شهر متمرکز شده است.  

پارسیان هند (زرتشتیان) که اصلیت اجدادشان از ایران بوده، نیز شمار قابل توجهی در این شهر دارند و از اقلیت های مهم و موفق این کشور هستند.

درباره سفر به گوا :‌

در تور گوآ به شهری سفر می کنید که به دلیل داشتن سواحل بی نظیرش شهرت دارد.

یکی از این ساحل ها آنجوناست که بسیار زیبا میباشد . این بندر مهم را سالها پیش اتاق بازرگانی می نامیدند.  یک بندر تجاری بزرگ که حالا تغییر کاربری داده شده است تا تجار این منطقه راحت باشند چهارشنبه ی هر هفته در این مکان، بازاری بزرگ بر پا می شود. از دیگر مکان های دیدنی گوآ پناهگاه زیست محیطی پوندلاست.

اینجا مکانی ایده آل برای علاقمندان به حیوانات و گیاهان خاص و نادر است خلیج دونا پولا محلی رویایی و از قدیم به وعده گاه عشاق معروف بوده، هنوز هم عده ی زیادی این مکان را برای گذراندن ماه عسل انتخاب می کنند.شما میتوانید تور گوا را از آژانس مسافرتی معراج گشت تهییه نمایید

ساحل سفید با آرامشی بی همتا مکانی فوق العاده برای طرفداران یوگا، مراقبه و البته ماهیگیری ست. در تور گوا از غذاهای محلی آن که به دلیل طعم چیلی و سبزی های معطر و کاری، محبوبیت زیادی دارند تغذیه کنید. در مرکز خرید بیگ جی همه ی آنچه مورد نیازتان است را پیدا می کنید.

سواحل گوا:

خط ساحلی شنی طول و دراز شهر گوا برای سواحل زیبایش مشهور است . در این سواحل موارد مختلفی همچون اقامت‌گاه‌های مجلل ، مهمانی‌های خوب و آرامش بسیار زیاد وجود دارد . سواحل شهر بندی گوا بسته به نوع تجربه‌ای که شما می‌خواهید داشته باشید ، مناسب خواهد بوداگر می‌خواهید ورزش‌های آبی داشته باشید سری به باگا بزنید .شما میتوانید تور گوا را از آژانس مسافرتی معراج گشت تهییه نمایید

اگر تنهایی و آرامش را ترجیح می‌دهید ، بهتر است سفر به سواحل آگوندا یا patnem را از دست ندهید .

 بازارهای گوا :

چهارشنبه بازار آنجونا هر چهارشنبه از صبح تا عصر برگزار می‌شود . این بازار تنها در طول فصل باران‌های موسمی تعطیل است . بازار آنجونا در جنوب ساحل آنجونا قرار گرفته است این بازار می‌تواند بیشتر افراد را از سراسر گوا به خود جذب کند . بازار آنجونا در حال حاضر500 غرفه دارد که این غرفه‌ها روز به روز در حال رشد است. شما میتوانید تور گوا را از آژانس مسافرتی معراج گشت تهییه نمایید

شما می ‌توانید مجموعه‌ی عظیمی از محصولات را در آنجا پیدا کنید اما مطمئن باشید که چانه زدن را فراموش نمی‌کنید شما میتوانید تور گوا را از آژانس مسافرتی معراج گشت تهییه نمایید بعد از یک روز خرید ، می‌توانید به سواحل آن بروید و در آنجا غروب زیبای خورشید را نظاره‌گر باشید .

اگر همین بازار برای شما کافی نیست ، بازار شبانه‌ی یک شنبه‌ها و بازار شبانه‌ی مکی نیز می‌تواند انتخاب خوبی باشد .

هر دوی این بازارها در ناحیه‌ی آرپورا باگا واقع شده‌اند و بسیار قابل توجه است . در این بازارها سرگرمی‌های مختلفی همچون موسیقی زنده و انواع غذاها وجود دارد . شهر گوا در هند  بازارهای گوا یکی از جاذبه های گردشگری شهر گوا میباشد

بخش لاتین:

در سال 1984، این منطقه به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شد و نام خود را از چشمه‌هایی که در پای تپه وجود دارد گرفته است . زمانی که از کنار ساختمان‌های رنگی و قدیمی پرتغالی عبور می‌کنید که بازمانده‌ی آخرین قوم از پرتغالی‌ها در گوا هستند، به گذشته سفر خواهید کرد . خیابان‌ها و خطوط پیچ در پیچ، مغازه‌های عجیب و غریب، گالری‌های نقاشی، نانوایی و رستوران‌ها به آن جذابیت غیرقابل انکاری بخشیده است .  

گوای قدیمی :

گوای قدیمی که زمانی پایتخت مهم و بزرگ پرتغالی‌ها بوده ، امروزه تنها تعداد انگشت شماری کلیسا و کلیسای جامع مهم دارد . این کلیسا‌ها از جمله بزرگترین کلیساها در آسیا می‌باشند . برخی از ساختمان‌ها امروزه به موزه‌های تاریخ شناسی و باستان‌شناسی تبدیل شده‌اند و مکانی عالی برای نمایش تاریخ گوا هستند .یکی از بناهای جذاب در گوای قدیمی ، صومعه و کلیسای سنت فرانسیس از آسیسی است که در سال 1521 ساخته شده است .

یکی دیگر از این بناها ، کلیسای بوم عیسی مسیح می‌باشد که شامل بقایای حفظ شده از بدن سنت فرانسیس خاویر، یک مبلغ مذهبی و قدیس حامی گوا، است .

بدن این فرد هر 10 سال یکبار به نمایش عموم گذاشته می‌شود.گوای قدیمی چندان از پانجیم دور نیست .

زبان رسمی گوا کونکانی میباشد . بهترین زمان برای تور گوا در فصل زمستان میباشد.

شما  می توانید تور گوا را با استفاده از تور های معراج گشت تجربه نمایید .
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000