تور ترکیبی چین


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 136 امتیاز دهنده به تور ترکیبی چین


تور 9 شب ترکیبی پکن شانگهای هانگژو با پرواز ماهان

شروع : 1397/09/25   پایان : 1397/10/20


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب ترکیبی گوانجو شنزن با پرواز ماهان ایر

شروع : 1397/09/15   پایان : 1397/11/05


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب ترکیبی پکن شانگهای با پرواز ماهان

شروع : 1397/09/25   پایان : 1397/10/16


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

                             

تور ترکیبی چین

 تور ترکیبی چین یکی از اصلی ترین تور های موجود در تور چین و آژانس هواپیمایی معراج گشت آسمان میباشد. معمولا تور ترکیبی چین , ترکیبی از تور های پکن شانگها و هانگژو است که مسافران میتوانتد هر ۳ شهر توریستی چین را در یک سفر تجربه نمایند . در تور ترکیبی پکن + شانگهای ترانسفر بین این دو شهر با قطار سریع و سیر انجام میگردد که سرعتی نزدیک به هواپیما دارد .

معمولا برای ثبت نام در تور ترکیبی چین ۱ ماه قبل از سفر تصمیم به انتخاب تور خود میگیرند و به همین علت باعث میشود که برای گرفتن ویزا و کانفرم شدن هتل ها استرسی نداشته باشند .

تور های چین معمولا به صورت گروهی انجام میگیرد.

معمولا تور های گروهی چین به صورت ویزا گروهی انجام می گیرد . مسافرینی که اگر مایل اند مسیر بین شهر هارا با هواپیما بروند میتواند با هماهنگی با آژانس این کارو انجام دهند. تور چین ترکیبی مسابر متفاوت با سایر تور های کشور چین میباشد.

یکی از نکات جالب در تور ترکیبی چین این میباشد که شما در یک سفر میتوانید به حدی از زیبایی های شهر های توریستی چین را مشاهده فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر از شهر پکن و دیوار بزرگ چین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

مشخصات تور ترکیبی چین :

تور ترکیبی چین شامل بلیت رفت و برگشت  + تراسفر فرودگاهی + تور لیدر فارسی زبان + و ترانسفر بین ۲ شهر +‌ویزا توریستی + گشت شهری در پکن و شانگهای میباشد .

گشت شهری پکن :

۱- نمایش زیبای گلدن ماسک Golden Mask (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)

   ۲- پارک جهانی

World Park -۳-بازدید از پل شیشه‌ای  (بسیار دیدنی و توصیه می‌شود حتما بازدید نمائید.)  

۴- نمایشگاه اسطوره کنگ فو 

۵- میدان تیان آمن 

گشت شهری شانگهای :

برج تلویزیون شانگهای باغ یویوآن و بازار یویوا، موزه توسعه شهری شانگهای، کارخانه ابریشم

گشت های آپشنال (انتخابی تور شانگهای):

۱- آکروبات شانگهای (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)۲- کشتی سواری بر روی رودخانه هانگ پو شانگهای۳- بازدید از دهکده آبی شانگهای، 

تور ترکیبی چین دارای کارگزاری های زیادی در ایران نمیباشد:

معراج گشت آسمان جز محدود کارگزار تور ترکیبی چین با بهترین خدمات میباشد . 

باتوجه به مکان های دیدنی چین و قیمت ارزان وسایل  باعث شده است که تور ترکیبی چین جرو 3 تا تور پربازدید قرار گیرد و معراج گشت آسمان نیز در تمامی ماه ها و هفته ها برای کشور چین  تور برگزار می کنددر لیست زیرتور ترکیبی چین را مشاهده می کنید که با وارد شده به هر کدام از این قسمت ها می توانید مشخصات آن تور ترکیبی چین را ملاحظه نمایید. تور ترکیبی چین به دلیل مسافرین و توریست های زیاد از تمام دنیا دارای قیمت بالا تری نسبت به سایر تور های معراج گشت میباشد و معمولا به دلیل داشت ویزا تور لحظه آخری ندارد . تور ترکیبی چین معمولا در مهر ماه ارزان تر از سایر سال میشود و مسافرین میتوانند در صورت درخواست ارزان تر شده تورشان آن را از ۱ ماه قبل تر از سفر خود خریداری نمایند. تور ترکیبی چین جز تور های پر فروش در تور چین میباشد و معمولا از  ترکیب تور پکن و تور شانگهای و یا تور گوانجو تشکیل می شود .

چرا تور ترکیبی چین را با آژانس مسافرتی چین تجربه نماییم ! 

معراج گشت آسمان مجری اصلی تور های ترکیبی چین و با سابقه مناسب . در طول ۳ سال گذشته آژانس مسافرتی معراج گشت بدونه هیچ گونه مسافر ناراضی در این مسیر جز آژانس هایی میباشد که به مسافرین خود احترام قاعل است !

یکی از مکان های دیدینی در شهر پکن شهر ممنوعه است معمولا اکثر توریست ها به این مکان دیدنی و جالب در شهر پکن سفر میکنند . همچین میتوانید برای اشنلیی بیشتر با مراکز خرید در پکن به مقالات چیت در سایت معراج گشت آسمان معراجه  کرده تا قیب از سفر خور از تمام بازار های پکن آشنایی داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری تور پکن شانگهای با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید

برای اطلاعات بیشتر از تور ترکیبی چین و مراکز توریستی و مراکز خرید آن با کارشناسن ما تماس حاصل فرمایید 

۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط