تور ترکیبی چین


دانستنی های مرتبط

تور ترکیبی چین

 تور ترکیبی چین یکی از اصلی ترین تور های موجود در تور چین و آژانس هواپیمایی معراج گشت آسمان میباشد. معمولا تور ترکیبی چین , ترکیبی از تور های پکن شانگها و هانگژو است که مسافران میتوانتد هر ۳ شهر توریستی چین را در یک سفر تجربه نمایند . در تور ترکیبی پکن + شانگهای ترانسفر بین این دو شهر با قطار سریع و سیر انجام میگردد که سرعتی نزدیک به هواپیما دارد .معمولا برای ثبت نام در تور ترکیبی چین ۱ ماه قبل از سفر تصمیم به انتخاب تور خود میگیرند و به همین علت باعث میشود که برای گرفتن ویزا و کانفرم شدن هتل ها استرسی نداشته باشند . تور های چین معمولا به صورت گروهی انجام میگیرد . معمولا تور های گروهی چین به صورت ویزا گروهی انجام می گیرد . یکی از نکات جالب در تور ترکیبی چین این میباشد که شما در یک سفر میتوانید به حدی از زیبایی های شهر های توریستی چین را مشاهده فرمایید .

مشخصات تور ترکیبی چین :

تور ترکیبی چین شامل بلیت رفت و برگشت  + تراسفر فرودگاهی + تور لیدر فارسی زبان + و ترانسفر بین ۲ شهر +‌ویزا توریستی + گشت شهری در پکن و شانگهای میباشد .

گشت شهری پکن :

۱- نمایش زیبای گلدن ماسک Golden Mask (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)    ۲- پارک جهانیWorld Park -۳-بازدید از پل شیشه‌ای  (بسیار دیدنی و توصیه می‌شود حتما بازدید نمائید.)  ۴- نمایشگاه اسطوره کنگ فو 

گشت شهری شانگهای :

برج تلویزیون شانگهای باغ یویوآن و بازار یویوا، موزه توسعه شهری شانگهای، کارخانه ابریشم

گشت های آپشنال (انتخابی تور شانگهای):

۱- آکروبات شانگهای (بسیار دیدنی و توصیه می شود حتما بازدید نمائید)۲- کشتی سواری بر روی رودخانه هانگ پو شانگهای۳- بازدید از دهکده آبی شانگهای، 

تور ترکیبی چین دارای کارگزاری های زیادی در ایران نمیباشد:

معراج گشت آسمان جز محدود کارگزار تور ترکیبی چین با بهترین خدمات میباشد . باتوجه به مکان های دیدنی چین و قیمت ارزان وسایل  باعث شده است که تور ترکیبی چین جرو 3 تا تور پربازدید قرار گیرد و معراج گشت آسمان نیز در تمامی ماه ها و هفته ها برای کشور چین  تور برگزار می کنددر لیست زیرتور ترکیبی چین را مشاهده می کنید که با وارد شده به هر کدام از این قسمت ها می توانید مشخصات آن تور ترکیبی چین را ملاحظه نمایید. تور ترکیبی چین به دلیل مسافرین و توریست های زیاد از تمام دنیا دارای قیمت بالا تری نسبت به سایر تور های معراج گشت میباشد و معمولا به دلیل داشت ویزا تور لحظه آخری ندارد . تور ترکیبی چین معمولا در مهر ماه ارزان تر از سایر سال میشود و مسافرین میتوانند در صورت درخواست ارزان تر شده تورشان آن را از ۱ ماه قبل تر از سفر خود خریداری نمایند. تور ترکیبی چین جز تور های پر فروش در تور چین میباشد و معمولا از  ترکیب تور پکن و تور شانگهای و یا تور گوانجو تشکیل می شود .

برای اطلاعات بیشتر از تور ترکیبی چین و مراکز توریستی و مراکز خرید آن با کارشناسن ما تماس حاصل فرمایید 

۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳

تور 7 شب ترکیبی پکن شانگهای با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/02   پایان : 1397/02/16


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب ترکیبی گوانجو شنزن با پرواز عمان ایر

شروع : 1397/02/14   پایان : 1397/03/04


ایرلاین : عمان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 9 شب ترکیبی پکن شانگهای هانگژو با پرواز ماهان

شروع : 1397/01/26   پایان : 1397/02/26


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1
هتل های مرتبط