تور ترکیبی تایلند


دانستنی های مرتبط

تور ترکیبی تایلند

یکی از تور های محبوب در تور تایلند تور ترکیبی تایلند میباشد . تور ترکیبی تایلند , ترکیبی از ۲ یا ۳ شهر تایلند میباشد و شما میتوانید در یک تور مسافرتی تمام مناطق گردشگری تایلند را مشاهده نمایید .

مشاهده تورهای ترکیبی تایلند

تور ترکیبی تایلند میتواند تشکیل شده از تور ترکیبی بانکوک پاتایا و تور ترکیبی پوکت بانکوک و یا تور ترکیبی هر ۳ شهر باهم باشد. در تور ترکیبی بانکوک پاتایا میتوانند انتخاب نمایند که اول در کدام شهر اقامت داشته باشند و یا چند شب در کدام شهر باشند . تراسفر تور بانکوک پاتایا زمینی انجام شده و تقریبا ۲:۳۰ ساعت به طول میکشد. معمولا تور ترکیبی بانکوک پاتایا با برواز های ماهان ایر و تایی ایرویزو عمان ایر انجام میشود و مسافران بایستی از فرودگاه ایران به فروگاه بانکوک سفر کنند کرده زیرا که پاتایا فرودگاه ندارد .

مراکز توریستی پاتایا : 

مراکز توریستی پاتایا می توان به جزیره مرجان پاتایادهکده فیل های پاتایا + واکینگ استریت پاتایا + بازار شناور پاتایا اشاره کرد.  برای اطلاعات بیشتر درباره  آشنایی با شهر پاتایا کلیک فرمایید . 

مراکز توریستی بانکوک : 

پارک آبی سیام بانکوکجنگل گیبون تایلند +‌ مراکز خرید ارزان هم یکی از مکان های توریستی بانکوک می باشد که معمولا در منطقه پتونم قرار دارد.

برای آشنایی با شهر بانکوک کلیک فرمایید.

خدمات تور بانکوک پاتایا تشکیل شده از :

ویزا توریستی تایلند + بلیت رفت و برگشت + هتل با صبحانه + تور لیدر فارسی زبان و تراسفر فرودگاهی + گشت شهری رایگان + بن تخفیف غذا 

برای اطلاعات بیشتر از تور بانکوک پاتایا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تور ترکیبی ( بانکوک  پاتایا ) + پوکت : 

تفاوت این تور با تور ترکیبی بانکوک +‌ پاتایا در این است که مسافرانی که به فرودگاه بانکوک سفر میکنند بایستی ۱ بار دیگر سوار هواپیما شده و از بانکوک به پوکت بروند و مدت آن ۱ساعت و ۳۰ دقیقه به طول میکشد و از فرودگاه پوکت تا شهر تقریبا ۱ ساعت زمان ترانسفر طول میکشد .شما در انتخاب تور ترکیبی بانکوک پوکت میتوانید به پرواز مستقیم از تهران به پوکت را انتخاب نمایید که معمولا هواپیمایی قصر و اتحاد و امارات این امکان را فراهم میکنند که البته با این انتخاب مبلغ تور شما نسبت به انتخاب پرواز های که به بانکوک پرواز میکنند بیشتر می شوند . لازم به ذکر است که بدانید پرواز های مستقیم هم قبل از ورود به پوکت در کشور خود توقف خواهند کرد .

برای اطلاعات بیشتر از تایلند میتوانید به مقالات تایلند معراجه فرمایید 

معراج گشت مجری تور تایلند ، تور ترکیبی تایلند ، تور پوکت و تور پاتایا بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت در خدمت شما مسافرین عزیز میباشد .

 

تور 7 شب ترکیبی پاتایا پوکت با پرواز ماهان ایر

شروع : 1397/02/17   پایان : 1397/02/31


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب ترکیبی بانکوک پوکت با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/17   پایان : 1397/02/31


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 7 شب ترکیبی بانکوک پاتایا با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/17   پایان : 1397/02/31


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 8 شب ترکیبی بانکوک پاتایا با پرواز عمان ایر

شروع : 1397/02/17   پایان : 1397/02/31


ایرلاین : عمان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1
هتل های مرتبط