تور مشهد


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 1 امتیاز دهنده به تور مشهد


تور 3 شب مشهد

شروع : 1396/09/02   پایان : 1396/09/05


ایرلاین : zagrous
اطلاعات بیشتر

تور 2 شب مشهد

شروع : 1396/09/03   پایان : 1396/09/05


ایرلاین : mahan air
اطلاعات بیشتر

تور 3 شب مشهد با پرواز تابان

شروع : 1397/01/04   پایان : 1397/01/07


ایرلاین : تابان
اطلاعات بیشتر

مجری تور مشهد !

مشهد اصلی ترین شهر های ایران در شرق  کشورمان می باشد.این شهر  به دلیل اینکه یکی از مدرن ترین شهر های ایران محسوب می شودو دارای مراکز توریستی و تفریحی زیادی میباشد هر سال بخش عمده ای از گردشگران خارجی و داخلی را به خود اختصاص می دهد.

مشهد به دلیل حرم امام رضا (ع) هر سال بخش عمده ای از گردشگران مذهبی را به خود اختصاص میدهد که برای زیارت امام هشتم شعیان به این شهر مذهبی سفر می کنند . معمولا تور مشهد به صورت هوایی از تمان شهر های ایران امکان پذیر میباشد و از شهر های که فرودگاه ندارند و یا قیمت تور مشهد هوایی گران میشود با صورت زمینی هم انجام میشود که معمولا با اتوبوس و قطار انجام میگردد. معراح گشت مجری تور مشهد با تمامی ایر لاین ها به شما تور های با کیفیت و با قیمتی مناسب را اراعه میدهند.

نام فرودگاه مشهد شهید هاشمی نژاد میباشد که تا حرم امام رضا 30 دقیقه فاصله دارد .

تاریخچه مشهد!

کلمه مشهد در واژه به ‌معنی محل شهود و محل شهادت است که به ‌باور شیعیان، علی بن موسی الرضا پس از قتل به‌دست مأمون خلیفهٔ عباسی در سال ۲۰۳ در آرامگاه هارونی سناباد به ‌خاک سپرده شد. از آن پس سناباد نوغان به‌نام مشهد الرضا مشهور  شد و کم ‌کم بروسعت آن به ‌ویژه در زمان شاه تهماسب افزوده شد و مردم توس به مشهد انتقال داده شدن.

بهترین زمان برای صفر به مشهد!

با توجه به پرواز های چارتری و نرخ پایین آنها بهترین زمان برای سفر به مشهد در فصل بهار و تابستان میباشد که معمولا تور های مشهد در فصل تابستان دارای قیمت مناسب تری است .

مجری تور مشهد !

باتوجه به نزدیکی آن به ایران باعث شده است که تور مشهد جرو 3 تا تور پربازدید قرار گیرد و معراج گشت آسمان نیز در تمامی ماه ها و هفته ها برای این شهر تور برگزار می کند
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000