تور باتومی


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور باتومی


چرا تور باتومی ؟

تور باتومی شهری بندری است در کرانه دریای سیاه کشور گرجستان قرار دارد.این شهر یکی از توریست پذیرترین بنادر قفقاز می باشد. به دلیل نزدیکی به ایران هموطنان می توانید با سفر هوایی و زمینی به این کشور سفر کنند. هتل های باتومی بسیار تمیز و با کیفیت میباشد و یه مسافرین خود معولا فقط خدمان صبحانه میدهد . 

تور های باتومی معمولا در فصل تابستان رونق زیادی دارد و به به صورت باتومی تک و ترکیبی با دیگر شهر میباشد . تور باتومی ارزان را در فصل زمستان میتوانید تجریه نمایید . تور های باتومی هم به صور هوایی و هم زمینی صورت میگیرد که تور های زمینی آنها که معموولا هم به صورت گروهی و انفرادی انجام میگید . تور های هوایی باتومی هم از طریق فرودگاه تفلیس و هم فرودگاه باتومی انجام میشود . 

تور باتومی که پرواز آنها از فرودگاه تفلیس انجام میگید باید مسافرین ترانسفر ۵ ساعتع را تحمل نمایند و به همین علت قیمت آنها پایین تر از بقیه تور ها میشود .

معمولا هتل های باتومی ساحلی بوده و گردشگران وقت زیادی در هتل سپری نمی کنند و بیشتر به گشت و گزار در این شهری ساحلی مشغول میشوند به همین علت معمولا هتل هایی که مسافرین در تور باتومی انتخاب میکنند ۳ ستاره و ۴ ستاره میباشد . 

برای اطلاعات بیشتر از شهر باتومی و قیمت تور باتومی و تور باتومی ارزان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 

تور باتومی نیز به صورت هوایی توسط معراج گشت آسمان برگزار می شود که میتوانید از تور های زیر انتخاب نمایید.
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط