تور تفلیس ارزان


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور تفلیس ارزان


تور تفلیس ارزان

تفلیس یکی از بزرگترین شهر کشور گرجستان می باشد.این شهر به دلیل وجود آب گرم های فراوان به این اسم نام گذاری شده است. تفلیس در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. این شهر در مرکز شهر قفقاز قرار دارد که مرکز برگزاری همایشهای مهم می باشد. معمولا گردشگران و مسافرین برای پایین آوردن قیمت تور تفلیس با پرواز های ایرانی سفر میکتتد.

خدمات تور تفلیس : 

بلیت رفت و برگشت +  هتل با صبحانه + تور لیدر فارسی زبان +‌ بیمه سامان

تفلیس به دلیل نزدیکی به ایران و به دلیل وجود مرز مشترک با ایران ,هر سال بخش عمده ای از گردشگرانی ایرانی را جذب خود میکند.مرکز شهر تفلیس میدان آزادی میباشد که یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است . یکی از اصلی ترین مشخصه های هتل در این شهر نزدیکی به میدان آزادی و مرکز شهر بودن است که با توجه به این ویژگی نرخ هتل ها تغیر میکند.

تور های تفلیس از لحاظ توریستی بسیار مهم میباشند زیرا که تور های باتومی هم در بعضی از اوقات از فرودگاه تفلیس انجام میگیرد. هتل های تفلیس به صورت صبحانه معمولا  خدمات میدههتد و تعداد کمی از هتل های خارج از شهر به صورت صبحانه و نهار شام به همراه نوشیدنی به گردشگران خور خدمات میدهند .

شما می توانید تور های هوایی تفلیس را با معراج گشت آسمان تجربه کنید .معراج گشت مجری تور های تفلیس به صورت مستقیم و بدون واسطه 

تور تفلیس ارزان - تور تفلیس لحظه آخری 

اگر تمایل دارید که این شهر را از نزدیک مشاهده نمایید میتوانید تورهای  تفلیس معراج گشت آسمان را زیر مشاهده نمایید.
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط