تور گوانجو


دانستنی های مرتبط

تور گوانجو ارزان

 تور گوانجو از اصلی ترین مقاصد گردشگری و برگزاری تورهای مسافرتی در چین می باشد . یکی از اصلی ترین شهر های دینا در حوزه صنعت و اقتصاد شهر معروف گوانجو بوده به معمولا اکثر کسانی که به این شهر سفر میکند برای انجام کار های اقتصادی بوده . تور گوانجو به دلیل خرید ارزان قیمت  و امکان صادر ان به تمامی کشور باعث شده است که  در ایران با استقبال چشمگیری مواجه است. به مسافرانی که قصد سفر به گوانجو را دارند توصیه میشود که اگر به رژیم غذایی خو حساس هستن  حتما قبل از سفر برای غذا خود مراکز غذایی که با رژیم آنها سازگار میباشد را شناسایی نمایند. معمولا مسافران گوانجو بعد از سفر خود از تنها چیزی که گله دارند فقط مربوط به غذا میباشد. تور گوانجو یکی از اصلی ترین و پر فروش ترین تور چین می باشد.

هدف مجموعه معراج گشت آسمان این است که با معرفی و برگزاری تورهای باکیفیت در کشور چین ، ایرانیان علاقمند به سفر و گردشگری را با این کشور زیبا آشنا کند.

معراج گشت مجری تور گوانجو ارزان و تور های لحظه آخری گوانجو به صورت مستقیم میباشد . واحد پولی در چین یوان میباشد که به مسافرین گوانجو پشنهاد میشود قبل از سفر خود ان را در ایران تهیه نمایند .هتل های گوانجو معمولا با صبحانه بوده و از کیفیت پایینی برخودار هستن .با توجه به اینکه تور های مختلفی در روزهای آینده در شهر گوانجو برگزار می شود از شما دعوت می کنیم یکی از تورهای زیر را انتخاب کنید تا با تورهای موجود در معراج گشت آسمان آشنا شوید. تور گوانجو یکی از تور های اصلی تور چین میباشد . معمولا تور یکن و تور شانگهای یکی از تور های پر فروش در معراج گشت میباشد . برای اطلاعات از تور ترکیبی چین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

لطفا قبل از تصمیم سفر به گوانجو برای اطلاعات بیشتر از تور گوانجو و جزییات هتل های آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

 

تور 7 شب گوانجو با پرواز عمان ایر

شروع : 1397/02/14   پایان : 1397/03/04


ایرلاین : عمان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 14 شب گوانجو با پرواز عمان ایر

شروع : 1397/02/16   پایان : 1397/02/30


ایرلاین : عمان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1