تور شانگهای


دانستنی های مرتبط

چرا تور شانگهای ؟

شانگهای یکی از اصلی ترین شهر های چین از لحاظ توریستی میباشد .شانگهای به دلیل وجود آسمان خراش های فراوان به جنگل آسمان خراش ها معروف می باشد اکثر ساختمان های شانگهای در سمت شمالی این شهر قرار دارد . این شهر قلب افتصاد چین می باشد و هر سال گردگران زیادی به خود اختصاص میدهد که برای تفریح به آنجا سفر میکنند .شانگهای به دلیل شباهت بسیاری که با نیویورک دارند بسیاری آن را نیویورک شرق می نامند. تور شانگهای از ایران با پرواز های مختلفی انجام میشود . برواز های مستقیم از ایران به شانگهای پرواز ماهان ایر و ایران ایر میباشد که در حال حاضر ایران ایر پروازی به چین ندارد معمولا مسافرانی که تور خود را با پرواز ایرانی انجام میدهند با عث میشود قیمت تور شانگهای ارزان تر از دیگر تور بشود. دیگر پرواز ها که از ایران به شانگهای چین میرود , پرواز های عربی میباشد که معمولا کیفیت بیشتری نسبت به دیگر پرواز ها دارد . و باعث گران تر شدن قیمت تور میشود .

هتل های شانگهای :

دارای کیفیف بالایی میباشد و خدمات مناسبی به مسافرین خود اراعه میدهند . هتل های شانگهای با صبحانه بوده و هتلی به صورت  ALL و UALL خدمات اراعه نمی دهند .

خدمات تور شانگهای :

تور لیدر فارسی زبان بیمه مسافرتی ویزای گروهی ترانسفر فرودگاهی صبحانه بوفه

بهترین زمان برای سفر به شانگهای ؟

بهترین زمان برای تور شانگهای در زمان بهار و اوایل تابستان میباشد که دارای آب و هوای مناسبی می باشد . توری شانگهای به صورت گروهی انجام میگیرد .به دلیل برگزاری نمایشگاه ها سالانه معراج گشت آسمان تور شانگهای و تور های نمایشگاهی را هر ساله برگزار می کند . شانگهای به دلیل داشت مراکز توریستی بسیار دارای توریست های بسیار از تمام دنیا میباشد و هر سال درصدی بسیاری از توریست های ایرانی را به خود جلب میکند . تور شانگهای ارزان را شما میتوانید در مهر ماه معمولا تهییه نماید و همچنین در صورت خرید تور به صورت پیش خرید که معمولا بایستی ۱ ماه قبل از آن خرید نمایید . تور مسافرتی شانگهای جز تور های پر فروش در تور چین بوده و معمولا به صورت ترکیبی با تور پکن هم بسته میشود که دارای شرایط متفاوتی در می باشد . به اطلاعات از تور ترکیبی چین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

برای اطلاعات از جزییات هتل های شانگهای و مراکز خرید و توریستی در شهر شانگهای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 

۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳

تور 6 شب نمایشگاهی شانگهای با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/16   پایان : 1397/02/23


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور 4 شب نمایشگاهی شانگهای با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/30   پایان : 1397/03/04


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر

تور ۷ شب شانگهای با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/11   پایان : 1397/03/15


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1