filter icon فیلتر

articles مقالات

travelogue سفرنامه‌ها

فیلتر کنید

تور استانبول نوروز 1401

سوالات متداول

مسافرین میتوانند از 3ماه قبل از شروع سال نو تور خود را رزرو کنند
بله به هر دلیلی اگر مرزهای هوایی کشور به مقصد ترکیه کنسل شود و مسافرین تورهای خود را خریداری کرده باشند کل مبلغ تور به مسافرین عزیز استرداد میکردد.
بله مسافرین برای سفر به ترکیه و شهر استانبول نیاز به دادن تست وی سی آر 48 ساعت قبل از پرواز میباشند و یا در صورت زدن 2دوز واکسن کرونا و گذشتن 14 روز از دوز دوم دیگر نیاز به تست پی سی آر نمیباشند و با اراِه کارت واکسن دیجیتال در فرودگاه میتوانند از کشور خارج شوند.
متفاوت بودن نرخ تورها به عوامل زیادی از جمله ایرلاین،ساعت پرواز،تاریخ سفر و تعداد ستاره هتل و لوکیشن هتل متفاوت است. برای مثال تور ها در هفته دوم عید نوروز1401 ارزانتر از هفته اول میباشد. و یا ایرلاین های ترک اصولا کمی از ایرلاین های ایرای گرانتر است.
مدارک مورد نیاز عبارت است از: داشتن پاسپورت با حداقل 6ماه اعتبار دادن تست پی سی آر یا زدن دو دوز واکسن کرونا (باید 14 روز از زدن دوز دوم واکسن گذشته باشد)
بله برای رفتن به استانبول میتوانید تور خود را از تمامی شهرهایی که به مقصد استانبول پرواز دارند رزرو کنید در حال حاضر شهر های تبریز،مشهد،اصفهان،اهواز،شیراز،تبریز و ارومیه به مقصد استانبول پرواز دارند و احتمال اینکه برای نوروز1401 شهرهای دیگری هم اضافه شود بسیار بالا است.
بله با توجه به اینکه برای ورورد به کشور ترکیه نیاز به ویزا نیست و مسافران به راحتی با خرید بلیط جند ساعت قبل از پرواز هم میتوانند به این کشور بروند تور لحظه آخری وجود دارد اما این مسئله را در نظر داشته باشید که شهر استانبول جز مقصد های بسیار پر طرفدار برای ایرانی ها محسوب میشود و اصولا در تعطیلات نوروز به خصوص هفته اول تعطیلات تورها به سرعت پر میشوند و هیچ پرواز خالی نخواهد ماند که شما بتوانید آن را لحظه آخر خریداری کنید.و اصولا تورهای لحظه آخری از هفته دوم یا سوم فروردین ماه موجود میشود.
یکی از بهترین فصل ها برای رفتن به شهر استانبول مسلما فصل بهار است چرا در این فصل درجه حرارت شروع میشود و آسمان تمایل به روشن شدن دارد و مسافرین میتوانند از هوای بدون حرارت زیاد و رطوبت دار لذت ببرند و ممکن است یک باران ملایم آنها را سورپرایز کند.
مسلما بردن دلار خیلی به صرفه تر است اول اینکه شما مقداری که نیاز دارید میتوانید در آنجا تبدیل به لیر کنید و باقی مانده پول خود را به صورت دلار برگردانید اما اگر باقی مانده پول شما لیر باشد در ایران بسیار ارزان آن را از شما میخرند و قطعا ضرر خواهید کرد و نکته بعدی اینکه برای مثال شما اگر با مبلغ پول 100 دلار میتوانید در ایران 1000 لیر بخرید اگر دلار را در خود ترکیه چنج کنید به شما 1050 لیر میدهند که به نفع شما است.

نظرات

امتیاز 5.0شماره تماس و رزرو تور : 45162-021