آتن ۴ شب و ۵ روز زمستان ۹۸

شروع : 1398/11/15     ایرلاین : ترکیش

آتن 7 شب و ۸ روز زمستان ۹۸

شروع : 1398/11/30     ایرلاین : ترکیش


چرا بریم یونان ؟

یکی از کشور های تاریخی و توریستی در قاره اروپا کشور یونان میباشد و به همین دلیل تور مسافرتی یونان جز تور های محبوب در بین ایرانی ها میباشد. کشور یونان دارای ۲ نور ویزا توریستی میباشد که اولی برای بازدید افراد در کشور یونان میباشد و دیگر نمیتوانند از این کشور به اتحادیه اروپا بروند و دومی برای بازدید از یونان و دیگر کشور های اتحادیه شنگن میباشد.

 

تور یونان آژانس معراج گشت چه خدماتی دارد؟

 تور های مسافرتی آژانس معراج گشت دارای تور لیدر فارسی زبان و گشت شهری رایگان همراه با بیمه مسافری و ترانسفر فرودگاهی میباشد و در صورتی که ویزا مسافران به هر دلیلی صادر نشود آژانس معراج گشت هیج پولی از مسافران دریافت نمیکند

 

 

 

 

مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزا یونان چیست ؟

اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبارو گذرنامه های قبلی آن 

2 قطعه عکس 4*6 رنگی تمام رخ با زمینه روشن 

اصل و ترجمه رسمی اسناد مالکیت 

اصل و ترجمه رسمی شناسنامه

مدارک شغلی شامل: 1- کارمندان بخش دولتی (اصل و ترجمه رسمی آخرین حکم کارگزینی)

2- کسبه: (اصل و ترجمع رسمی جواز کسب تجاری)

3- کارمندان بخش خصوصی (اصل و ترجمه رسمی گواهی اشتغال بکار)

4- صاحبان شرکتهای خصوصی (اصل و ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت همراه با رزومه شرکت)

پرینت حساب بانکی6 ماه گذشتهبا مهر و رامضاء بانک (موجودی حساب حداقل 40 میلیون تومان - ارائه ضمانتنامه بانکی جهت بازگشت بموقع مسافرین در مهلت قانونی ویزا از سوی مسافرین برای هر نفر الزامی میباشد.

رزور بیلت رفت و برگشت 

رزور هتل 

داشتم بیمه مسافرتی مناسب

داشتن برنامه سفری و شمانت نامه بانکی به مبلغ ۵۰ میلیون برای هر نفر

 

 

بهترین زمان ها برای رفتن به تور یونان در چه فصلی است :

جالب است که بدانید قسمت بزرگی از اقتصاد کشور یونان وابسته به صنعت گردشگری این کشور ارتباط دارد. بسیاری از مسافران اروپایی، تابستان به این کشور می روند، زمانی که بسیاری از امکانات و خدمات گردشگری در دسترس هستند. یونان مقصدی محبوب و عالی برای تعطیلات در تمام دنیا است.

کشور تاریخی یونان زمستان های فوق العاده سردی ندارد و دما در طول سال به طور متوسط بین 10 تا 35 درجه سانتیگراد است و معمولا گردگران تور یونان این فصل را برای سفر به این کشور انتخاب میکنند .

کسانی که در فصل کم گردشگر نیز به این کشور می روند، فرصت پیدا می کنند زیبایی های یونان را با حضور گردشگر کمتر، هوایی مطبوع تر و رویدادهای فرهنگی مفرح تر تجربه کنند.

بهترین زمان برای رفتن به تور یونان، بهار و پاییز است. این را مجله National Geographic Traveler می گوید، چرا که در این زمان، هوا در بهترین حالتش است، هتل ها در دسترس هستند و آسمان همیشه آفتابی است. در آن سو، تابستان ها فوق العاده داغ بوده و رطوبت کم است. دما در جولای به 40 درجه سانتیگراد نیز می رسد. زمستان ها آب و هوایی معتدل تر دارند و متوسط دما بین 10 تا 15 درجه سانتیگراد است. باران در زمستان ها معمول است ولی برف به ندرت می بارد، بنابراین بیشتر یونانی ها در این فصل کت های سبک می پوشند. یونان از جولای تا آگوست پر می شود از مسافران اروپایی. مسافران در این ماه ها برای تجربه روزهای آفتابی در سواحل، شنا در دریا و شب زنده داری های پر هیجان به این سفر می آیند. با توجه به این که این فصل، فصل پرگردشگر است، قیمت هتل ها و اقامتگاه ها بالاتر بوده و بهتر است هر جایی که می خواهید بروید قبل از آن رزرو آنجام دهید. اگر از اواخر آوریل تا نیمه های ژوئن یا سپتامبر تا نیمه های اکتبر به تور یونان بروید با خیل عظیم گردشگران مواجه نخواهید شد. دمای هوا مناسب و در حدود 20 درجه است و آب دریا آن قدر گرم هست که بتوان در سواحل شنا کرد. در این زمان ها تمام جاذبه های گردشگری نیز باز هستند. پروازها و قایق ها در اواخر اکتبر کمتر در دسترس هستند و بسیاری از هتل ها، رستوران ها و جاذبه های گردشگری، کم کم همزمان با رسیدن زمستان بسته می شوند. اسکی بازها می توانند از نوامبر تا مارس، از اسکی بازی در کوهستان های یونان لذت ببرند. در این زمان هتل های آن مناطق نیز قیمت های خوبی دارند. جزیره کرت جزیره ای است که تقریبا تمام سال به روی مسافران باز است. حواستان به تعطیلات رسمی و دیگر تعطیلات باشد، چرا که در این زمان ها خود یونانی ها برای گردش به دیگر نقاط می روند و بسیاری از مکان ها بسته می شوند. رویدادهای فرهنگی دلایل مهمی برای رفتن به تور یونان هستند. بسیاری از مسافران اروپایی حاضر هستند با گرمای تابستان و جمعیت انبوه گردشگران در این زمان کنار بیایند تا بتوانند رویدادها و جشن ها را تجربه کنند. هر جزیره جشن های منحصر به خود را دارد، ولی به طور کلی بزرگترین تعطیلی کشور در پانزدهم آگوست، روز Panagia یا مریم مقدس است. بسیاری از یونانی ها و گردشگران از دیگر کشورهای دنیا در این زمان به یونان سفر کرده و به جزیره لسبوس می روند تا در جشنی بزرگ شرکت کنند. در فستیوال Hellenic، از ژوئن تا سپتامبر، المان های باستانی و مدرن با هم ترکیب شده و چندین رویداد فرهنگی جذاب و منحصر به فرد شکل می گیرند. در مورد قیمت گفتنی است که ارزان ترین زمان برای رفتن به تور یونان زمستان است. اگر در ماه های اکتبر، آوریل، می و ژوئن به این سفر بروید قیمت های پایین و مقرون به صرفه ای نصیبتان می شود. گران ترین زمان سال برای رفتن به این سفر، فصل پرگردشگر یونان یعنی دوره زمانی بین ماه های جولای و آگوست است.

 

ویزای توریستی کشور یونان یکی از سخت ترین ویزای کشور‌های حوزه شینگن است و بیشترین تعداد ریجکتی در ایران را به خود اختصاص داده است.

تمکن مالی لازم  70,000,000 تا 100,000,000 تومان، گردش مالی 3 ماهه اخیر، ارائه دعوت‌نامه معتبر و داشتن تاریخچه سفری قوی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای یونان است.گ

۲۱ روز کاری زمانی معمول برای دریافت ویزای خوداست و ممکم از ۱ هفته کمتر یا بیشتر بشود  پس از مراجعه به دفتر وی اف اس گلوبال می‌باشد. باید توجه داشت که مدارک مورد نیاز ویزای یونان، باید دارای مهرِ تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه باشد. با انتخاب تورهای ترکیبیِ گروهی، با درخواست ویزا از کشوری که سخت گیری کمتری در شرایط اخذ ویزا دارد، به راحتی به یونان و چند کشور شینگن دیگر سفر کنید! از آنجا که 26 کشور عضو پیمان شینگن هستند، دستتان در انتخاب تور ترکیبی که شامل 2 تا 5 کشور است، بسیار باز می‌باشد! حتی تور کشتی کروز شرایطی ساده تر برای سفر دارد! در تور کشتی کروز، از ترکیه (کوش آداسی)، آتن و جزایر دیدنی یونان (میکونوس، میلوس، سانتورینی، هراکلیون) دیدن می‌کنید.

یکی از کشور های دارای تمدن و فرهنگ بالا در قاره اروپا یونان میباشد و به همین دلیل از تمام دنیا برای دیدن فرهنگ و تمدن آن هر سال گردشگران زیادی به آنجا می روند و به همین دلیل تور یونان یکی از تور های محبوب در بین گردشگران است .

کشور یونان دارای ۲ ویزا میباشد : اولین ویزا بابت سفر و گردش فقط در داخل یونان است و دومین ویزا بابت گردش در داخل یونان و در بین اتحادیه شینگن است . اگر برای نوروز می خواهید به این کشور سفر کنید قطعا باید از قبل اقدام نمایید تا کارهای مربوط به امور ویزا به موقع انجام شود.امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور مسافرتی یونان

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 

شماره تماس : 45162-021