تور مسافرتی اسپانیا


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 46 امتیاز دهنده به تور مسافرتی اسپانیا


تور ۴ شب اسپانیا با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/07/28   پایان : 1397/08/30


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر

                              

چرا در تور های موجود اسپانیا را برای اقامت انتخاب نمایم :

کشور اسپانيا ، كشوري كوهستاني، چند زبانه و با آب و هواي مديترانه اي است كه در غرب اروپا واقع شده است. مهمترين شهرهاي اسپانيا عبارتند از مادريد، بارسلون، مالاگا، گرانادا، و سويل ...، كشوري دموكراتيك و توسعه‌يافته با پيشينه تاريخي غني، كه هر گردشگري آرزوي سفر به آن را دارد.

جزایر قناری کجاست و چیست ؟

جزاير قناري از مجموع هفت جزيره در اقيانوس اطلس تشكيل شده و به خاطر نزديكي جغرافيايي، كشور مراكش سال‌هاست ادعاي مالكيت آن را دارد؛ اما جزاير قناري بخشي از خاك اسپانياست و مردم آن مليت اسپانيايي دارند.

بين اين هفت جزيره، دو تاي آن‌ها از بقيه مهم‌ترند: جزيره‌ي تنريف و جزيره‌ي گرن‌كاناري. تنريف يكي از زيباترين جزاير موجود در جزاير قناري است كه براي شما يكي از به ياد ماندي¬ترين تجربه¬ها خواهد بود. مادريد، پايتخت اسپانيا، شهر تاريخ، موسيقي، شور و هيجان و فوتبال است.

شهر های اسپانیا :

مادريد را مي توان نمونه ي كوچكي از اسپانيا دانست.

از تمام سنت ها و جذابيت هايي كه در اين كشور وجود دارند، چيزي هم در مادريد پيدا مي شود. مادريد را در دنيا با ميراث فرهنگي و هنري يگانه و زيبايش و با شب هاي پر زرق و برق و زنده اش مي شناسند.

موزه هاي بي پايانش، رستورانها و كافه هاي هميشه بيدارش و هواي معتدل و مردم زنده و خوشحالش، مادريد را يكي از پر توريست ترين شهرهاي اروپا كرده است.

از ديدني هاي مادريد مي توان كاخ سلطنتي، موزه ي رينا سوفيا، ميدان پورتودل سو، و ورزشگاه ساننياگوبرنابئو و باشگاه رئال مادريد را نام برد. بارسلون مركز بخش خودمختار كاتالونيا پس از مادريد پر جمعيت ترين شهر اسپانيا و يكي از معروفترين و زيباترين شهرهاي اين كشور مي باشد و با داشتن جاذبه هاي گردشگري متنوع سالانه ميليونها توريست را به خود جذب مي كند. آكواريوم بارسلونا با وجود گونه هاي مختلفي از ماهي ها و ديگر آبزيان، از جمله جذابيت هاي گردشگري بارسلون مي باشد. رامبلا معروفترين خيابان آن ، جايي است كه مي توانيد فرهنگ غني مردم اسپانيا را از نزديك لمس كنيد.

بلوار عريضي كه كافه ها و رستوران هاي زيبا آن را پر كرده اند و شما ميتوانيد با قدم زدن در اين خيابانِ زيبا، خاطرات خوشي را براي خود ،رقم بزنيد.اگر طرفدار فوتبال هستيد، موزه‌ ي باشگاه بارسلونا، براي شما ديدني‌ترين موزه‌ خواهد بود .

 

 

 

به شما پيشنهاد مي دهيم در سفر خود به اين شهر، ديدن تپه مونجوئيك و آثار معمار معروف گائودي ( پارك ،كليسا ، ساختمان و ...) رافراموش نكنيد . سواحل شني بارسلونا و رستوران‌هاي شهر شما را وسوسه خواهند كرد تا تمام روز را آن‌جا بگذرانيد .

در هر حال يك عكس يادگاري درورزشگاه نيو كمپ بارسلونا، همراه با تماشاي يك بازي هيجان انگيز ، مي تواند از ماندگارترين خاطرات سفر شما باشد. مادريد، پايتخت اسپانيا، شهر تاريخ، موسيقي، شور و هيجان و فوتبال است. مادريد را مي توان نمونه ي كوچكي از اسپانيا دانست.

از تمام سنت ها و جذابيت هايي كه در اين كشور وجود دارند، چيزي هم در مادريد پيدا مي شود. مادريد را در دنيا با ميراث فرهنگي و هنري يگانه و زيبايش و با شب هاي پر زرق و برق و زنده اش مي شناسند.

موزه هاي بي پايانش، رستورانها و كافه هاي هميشه بيدارش و هواي معتدل و مردم زنده و خوشحالش، مادريد را يكي از پر توريست ترين شهرهاي اروپا كرده است.

از ديدني هاي مادريد مي توان كاخ سلطنتي، موزه ي رينا سوفيا، ميدان پورتودل سو، و ورزشگاه ساننياگوبرنابئو و باشگاه رئال مادريد را نام برد.

بهترين زمان سفر به اسپانيا:

بهار و پاييز زمان مناسبي براي سفر به همه قسمت هاي اسپانيا مي باشد به جز سواحل آتلانتيك كه بارش هاي شديد در ماه هاي اكتبر و نوامبر دارند، ولي در كل اكتبر براي سفر به كشور اسپانيا (صرف نظر از شلوغي) بهترين ماه است. البته قبل از سفر حتما بایستی زمان برای مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا را در نظر داشت 

ساعات اداری در اسپانيا :

بانك ها در اسپانيا دوشنبه تا جمعه از 9:30 تا 14:00 و شنبه ها از 9:30 تا 13:00 باز هستند.

اغلب ادارات و دفاتر نيز دوشنبه تا جمعه از 9:00 تا 17:30 كار مي كنند.

در رستوران ها معمولا زمان سرو ناهار از 13:00 تا 16:00 و شام از 21:00 تا 23:30 يا 24:00 مي باشد. فروشگاه هاي بزرگ دوشنبه تا شنبه از 9:30 تا 20:00 و مغازه هاي كوچك تر از 9:30 تا 22:30 باز هستند (اين در مورد تمام فروشگاه ها صادق نيست).

خدمات پزشكی در اسپانيا :

در صورتيكه به خدمات پزشكي اورژانس و يا آمبولانس نياز پيدا كرديد مي توانيد با شماره 006 تماس بگيريد. انعام در اسپانيا: صورتحساب هتل ها و رستوران ها شامل 15% حق سرويس است لذا بيش از حد انعام ندهيد، رقم رايج انعام به كارمندان هتل 0.5 تا 1 يورو ( اگر در هتل خيلي لوكس اقامت داريد اين رقم تا 5 يورو مي رسد) و در رستوران ها اگر خيلي دست و دلباز باشيد 5 تا 10 يورو است.

وضعيت سرويس بهداشتي در اسپانيا :

در اغلب مراكز عمومي اسپانيا نظير رستوران ها، موزه ها، مراكز خريد و ... سرويس هاي بهداشتي عمومي وجود دارد. سرويس بهداشتي خانم ها با نام señoras يا damas و براي آقايان با نام caballeros مشخص شده است.

مهترين شهرهای اسپانيا مادريد :

مادريد از سال 1561 تا به حال پايخت اسپانيا است.

شهري مدرن است كه هنر و موسيقي را در جاي جاي آن مي توان ديد. مادريد در عين حال كه به سنت ها و تاريخ اهميت بسيار داده به شهري بين المللي تبديل شده كه تقريبا از تمامي مليت ها مهاجر دارد.

گردشگران تور اسپانیا بهتر است بدانند این کشوری‌ واقع جنوب غربی اروپا در شبه‌جزیره ایبری و از اعضای اتحادیه اروپا است. حکومت رسمی اسپانیا، پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید می‌باشد.

این کشور از شمال با فرانسه و آندورا، در جنوب با جبل ‌الطارق در غرب با پرتغال، و مراکش و هم‌ چنین دارای مرزهای دریایی مشترک در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.

کشور اسپانیا دارای مصاحتی به طول  ۵۱۴۰۳۰ کیلومتر مربع مساحت، گردشگران تور اسپانیا جالب است بدانند۵۰  امین کشور پهناور جهان و دومین کشور بزرگ اروپای غربی بعد از فرانسه است که شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهرهای سبته و ملیله در شمال قاره آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌جزیره‌است.

زبان رسمی در تور اسپانیا، اسپانیایی است که امروزه ۵۰۰ میلیون نفر سخنور دارد.

اسپانیا (تور اسپانیا) با ۵۰۴.۷۸۲ کیلومتر مربع بزرگترین کشور شبه جزیره ایبری است.

اسپانیا همچنین پس از فرانسه دومین و بزرگترین کشور غرب اروپا محسوب می‌شود. هم اکنون زبان رسمی تمام کشورهای قاره آمریکا بجز کانادا، ایالات متحده و برزیل، اسپانیایی است.

طی قرون ۱۹-۱۷ اسپانیا به مرور مستعمرات خود را از دست داد و اکنون فقط جزایر قناری و بخش کوچکی از شمال افریقا را در اختیار دارد.

در مقابل سرزمین کوچکی از شمال تنگه جبل الطارق در جنوب اسپانیا از حدود سه قرن پیش تحت اشغال انگلستان است. در اوسط قرن بیستم ۱۹۳۵-۱۹۳۸ اسپانیا درگیر جنگ های داخلی شد و نتیجه آن روی کار آمدن حکومت دیکتاتوری ژنرال فرانکو بود که تا سال ۱۹۷۵  ادامه داشت.

پس از مرگ فرانکو دموکراسی در اسپانیا برقرار شد و نظام پارلمانی شکل گرفت. درباره تور اسپانیا و فرهنگ اسپانیا باید بگوییم برای پرداختن به فرهنگ اسپانیا به هر شکل، باید به نقش مذهب، در تاریخ و زندگی افراد این کشور نیز توجه کرد.

شما گردشگران عزیز تور اسپانیا جالب است بدانید در این کشور دست دادن، سلام کردن و روبوسی هنگام ملاقات، بین مردم رایج است.
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط