تور آنتالیا


دانستنی های مرتبط

تور آنتالیا ارزان !

آنتالیا یکی از تور های پر بازدید و محبوب در تور های کشور تور ترکیه میباشد. تور های آنتالیا معمولا در فصل تابستان و بهار از بازدید بالایی بر خودار است و به دلیل داشتم آب و هوایی گرم از سایر کشور های اروپایی توریست های زیادی را به خود جلب می کند .

فرودگاه های آنتالیا :

تور های آنتالیا به ۳ فرودگاه پرواز دارد ,۱-اولین و بهترین فرودگاه , فرودگاه اصلی در خود شهر آنتالیا میباشد که در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد (( فقط پرواز های ترکیه ای به فرودگاه آنتالیا پرواز می کنند )) . ۲- فرودگاه اسپارتا : فرودگاه اسپارتا تا مرکز شهر آنتالیا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه فاصله زمانی دارد و از طریق اتوبوس های vip مسافرین را به هتل هایشان منتقل میکنند. لازم به ذکز است که بدانید فرودگاه اسپارتا فرودگاه نظامی بوده و مرکز خرید و رستوران در داخل خود ندارد و به همین علت باعث میشود که تور آنتالیا ارزان تر بشود. ۳- فرودگاه دنیزلی : دیگر فرودگاه برای تور آنتالیا فرودگاه دنیزلی می باشد که تا مرکز شهر آنتالیا ۵ ساعت فاصله دارد . معمولا تور هایی که از طریق فرودگاه آنتالیا انجام میشود قیمت پایین تری دارد .

پروزا های آنتالیا : 

در تور های آنتالیا ۲ نوع پرواز موجود میباشد : ۱- پرواز های ایرانی(( پرواز های ایرانی بایستی در یکی از فرودگاه های اسپارتا و یا دنیزلی پرواز داشته باشند که تا آنتالیا چند ساعت فاصله دارد))  ۲- پرواز های ترکیه (( پرواز های ترکیه ای به فرودگاه اصلی آنتالیا پرواز کرده و به همین علت گران تر از پرواز های ایرانی هستن ))  

 

تور 6 شب آنتالیا با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/03/18   پایان : 1397/03/24


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر

تور 6 شب آنتالیا با پرواز ایران ایر

شروع : 1397/03/04   پایان : 1397/03/10


ایرلاین : ایران ایر
اطلاعات بیشتر

تور 6 شب آنتالیا با پرواز آتا

شروع : 1397/03/03   پایان : 1397/03/10


ایرلاین : آتا
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000