تور آنتالیا


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 106 امتیاز دهنده به تور آنتالیا


تور 6 شب آنتالیا با پرواز قشم ایر

شروع : 1397/06/30   پایان : 1397/06/06


ایرلاین : قشم ایر
اطلاعات بیشتر

تور آنتالیا ارزان !

آنتالیا یکی از تور های پر بازدید و محبوب در تور های کشور تور ترکیه میباشد. تور های آنتالیا معمولا در فصل تابستان و بهار از بازدید بالایی بر خودار است و به دلیل داشتم آب و هوایی گرم از سایر کشور های اروپایی توریست های زیادی را به خود جلب می کند .

فرودگاه های آنتالیا :

تور های آنتالیا به ۳ فرودگاه پرواز دارد ,۱-اولین و بهترین فرودگاه , فرودگاه اصلی در خود شهر آنتالیا میباشد که در مرکز شهر آنتالیا قرار دارد (( فقط پرواز های ترکیه ای به فرودگاه آنتالیا پرواز می کنند )) . ۲- فرودگاه اسپارتا : فرودگاه اسپارتا تا مرکز شهر آنتالیا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه فاصله زمانی دارد و از طریق اتوبوس های vip مسافرین را به هتل هایشان منتقل میکنند. لازم به ذکز است که بدانید فرودگاه اسپارتا فرودگاه نظامی بوده و مرکز خرید و رستوران در داخل خود ندارد و به همین علت باعث میشود که تور آنتالیا ارزان تر بشود. ۳- فرودگاه دنیزلی : دیگر فرودگاه برای تور آنتالیا فرودگاه دنیزلی می باشد که تا مرکز شهر آنتالیا ۵ ساعت فاصله دارد . معمولا تور هایی که از طریق فرودگاه آنتالیا انجام میشود قیمت پایین تری دارد .

پروزا های آنتالیا : 

در تور های آنتالیا ۲ نوع پرواز موجود میباشد : ۱- پرواز های ایرانی(( پرواز های ایرانی بایستی در یکی از فرودگاه های اسپارتا و یا دنیزلی پرواز داشته باشند که تا آنتالیا چند ساعت فاصله دارد))  ۲- پرواز های ترکیه (( پرواز های ترکیه ای به فرودگاه اصلی آنتالیا پرواز کرده و به همین علت گران تر از پرواز های ایرانی هستن ))  

بهترین زمان سفر به آنتالیا : 

معمولا در زمان هایی که دارای شرایط آب و هوایی گرم میباشد بهترین زمان سفر برای تور مسافرتی آنتالیا می باشد .البتع این را هم بایستی در نظر گرفت که معمولا در این بازه های زمانی قیمت تور های بالاتر از بقیه ایام سال است .

 
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000