تور صباح


چرا تور کوالالامپور صابح ؟

صباح دومین ایالت برگ مالزی از لحاظ وسعت و ششمین ایالت بزرگ از لحاظ جمعیت میباشد .این ایالت در سمت شرق مالزی قرار دارد و جزی از جزیره بورنو میباشد . صباح از جنوب با ایالت ساراواک هم مرز میباشد. کوتا کینابالو در مرکز این ایالت قرار دارد و در جزیره بورنو واقع شده است که در سمت شرق شبه جزیره مالزی و دز ساحل شمالی بورنو در کنار دریا چین جنوبی قرار دارد . این شهر قبل از خروج نیرو های انگلیسی قبلد جسلتون نامیده میشد و بعداز به وجود کوه های کینابالو و خروج نیرو هی انگلیسی , کوتا کینا بالو نامیده شد که معمولا آن را به اسم مخخف آن یعنی کی کی بیشتر صدا میزنند. این شهر نیم میلیون نفر جمعیت دارد . یکی از تور های محبوب در تور ترکیبی مالزی تور کوالالامپور صباح میباشد که دارای جذابیت های بسیار زیبایی می باشد . معراج گشت میکوشد که بتواند با قیمت مناسب و خدمات مورد پسند توریست ها این مسیر تازه تاسیس را در تور های ایرانی معرفی کند. معمولا برای خرید تور کوالالامپور صباح اکثر با پرواز های ماهان ایر اقدام میکنند ولی در صورت درخواست مسافرین با پرواز های عربی هم قابل انجام است که باعث میشود قیمت تور کوالالامپور صباح بالاتر برود.

معمولا تور کوالالامپو صباح را به نام تور مالزی صباح می شناسند

ترانسفر بین کوالالامپور صباح :

ترانسر بین کوالالامپور و صباح معمولا به صورت هوایی بوده و بین ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول میکشد . پرواز های بین کوالالامپور به صباح اکثر با ایرلاین ایر آسیا انجام می گیرد .

بهترین زمان برای سفر به صباح :

بهترین زمان برای سفر به جزیره صباح در فصل تابستان و فصل بهار میباشد.

خدماتتور کوالالامپور صابح ؟

 شامل 4 شب اقامت درهتل های  کوالالامپور و 3 شب اقامت در هتل های جزیره صباح - همراه با پذیرایی و ترانسفر فرودگاهی بیمه مسافرتی سامان - ترانسفر کوالالامپور صباح ، گشت شهری و سیم کارت می باشد.

مدارک مورد نیاز برای تور کوالالامپور صابح  ؟

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار - برای اطلاعات بیشتر از هتل های صباح با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تور کوالالامپور صباح و تور کوالالامپور صباح با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳

 

 

تور 7 شب ترکیبی کوالالامپور صباح با پرواز ماهان

شروع : 1397/02/21   پایان : 1397/02/29


ایرلاین : ماهان ایر
اطلاعات بیشتر
صفحات: 1نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000