تور مسافرتی صربستان


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور مسافرتی صربستان


تور بلگراد

تور بلگراد


مشاهده قیمت ها

چرا تور صربستان ؟

صربستان به زبان صربی  با نام رسمی جمهوری صربستان ، یک کشور محاط در خشکی در مرکز جنوب  اروپا است که بخش جنوبی جلگه پانونی و جنوب ‌جزیره بالکان را دربرگرفته ‌است.صربستان یکی از شاد ترین کشور های اروپایی و شب زنده دار ترین شهر شاد اروپا میباشد .یکی از تور های محبوب در چند ماه اخیر تور های صربستان می باشد که به دلیل برداشتن ویزا مسافرین و گردشگران زیادی از کشور ایران به این کشور سفر میکنند. پایتخت کشور صربستان بلگراد میباشد و واحد پولی آن دینار بوده . معروف ترین شهر صربستان بلگراد است که معمولا کسانی که تور صربستان را میخواخند تجربه کنند به شهر بلگراد سفر کنند . صربستان در سال ۲۰۱۷ مراحل گرفتن ویزا توریستی را برای کشور ایران برداشت و جز محدود کشور های اروپایی شد که برای سفر به ان نیاز به ویزا ندارید.

پرواز های صربستان ؟؟ 

پرواز های ایرانی و پرواز های ترک ,  پرواز های ایرانی از ایران مستقیم به بلگراد سفر میکنند و پرواز های ترک از ایران به ترکیه و به صربستان پرواز می کنند

صربستان جز قاره اروپا بوده و اکثریت مردم مسلمان میباشند . صربستان در قاره اروپا در شبه ‌جزیر بالکان و در جلگه پانونین  میباشد. جایی که پیوندگر میان مرکزو جنوب و خاور اروپامیباشد. رودخانه دانوب  در یک ‌سوم شمال کشور است. طول ۵۸۸ کیلومتری این رودخانه در کشور، مرز با کرواسی و بخشی از مرز با رومانی را تشکیل داده ‌است. از دیگر رودخانه‌های صربستان می‌ توان ساوا تیمیش درینا و «بگج» را نام برد. بیش ار یک چهارم سرزمین صربستان ۲۷ ٪  پوشیده از جنگل است. برای اطلاعات بیشتر از کشور صربستان و شهر بلگراد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . 

مذهب مردم صربستان :

مذاهب صربستان (بدون احتساب کوزوو در ۲۰۰۲)  ارتودوکس شرقی: ۸۴٫۱٪  کاتولیک: ۶٫۲۴٪  اسلام: ۴٫۵۲٪ پروتستان: ۱٫۴۴٪

برای اطلاع از تور صربستان ارزان و قیمت تور صربستان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000