تور مسافرتی امارات


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 7 امتیاز دهنده به تور مسافرتی امارات


تور دبی

تور دبی


مشاهده قیمت ها
تور ابوظبی

تور ابوظبی


مشاهده قیمت ها

چرا تور مسافرتی امارات را انتخاب کنیم ؟

امارات یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا می باشد.کشور امارات در همسایگی جنوبی کشورمان قرار داد و به دلیل نزدیکی و مسلمان بودن این کشور باعث شده تور امارات یکی از پر بازدید ترین تور ها باشد.

همچنین معراج گشت آسمان سعی کرده است که در تمامی ماه های سال برای این کشور مردن تور برگزار کند که در لیست زیر میتوانید تور های فعال را مشاهده نمایید

معراج گشت آسمان مجری تور های امارات در شهر های مختلف با برگزاری تور های با خدمات بالا و قیمت مناسب توانسته تعداد زیادی از مسافرین این مسیر را به خود اختصاص بدهد. کشور امارات دارای شهر های مخلتف میباد که بیشتر این شهر های شهر های تجاری میباشند. تور مسافرتی امارات معمولا در شهر های دبی و امارات انجام میگرد. 

درباره کشور امارات :

نوع حکومت : مشروطه سلطنتی فدرال  

شهرهاي مهم: دبی ، شارجه ، عجمان، راس الخیمه ، ام القوین ، فجیره ، العین

 زبان و خط رسمی : زبان رسمی کشور عربی است و انگلیسی، فارسی، اردو و هندی نیز کاربرد زیادی دارد.  

تعداد جمعيت: بيش از هشت ميليون نفر  مساحت:۸۳٬۶۰۰کيلومتر مربع  

واحد پول:درهم امارات (AED)

 دين رسمی : دين رسمي در امارات اسلام مي باشد كه حدود 90 درصد مردم را شامل مي شود كه اكثرا مالك مذهب مي باشند .  توزيع ديني،

مذهبي و قومي آن : تعداد جمعيت بومي امارات 20 درصد ذکر شده و حدود 80 درصد جمعيت این کشور را کارگران و مهاجرين خارجي از اهالی جنوب آسیا و اعراب ديگر كشورها تشکيل مي دهند .

بر اساس آخرين اطلاعات حدود 10 درصد جمعيت مهاجر اين کشور را ايراني‌هاﻯ مقيم امارات تشكيل مي دهند.

 شيعيان‌ اماميه شامل مليت‌هاي ايراني ، لبناني‌، عراقي‌، پاكستاني‌، هندي‌، بحريني‌ و افغانی وغيره که نسبت به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس از آزادی عمل مناسب تری جهت برگزاری مراسم های مذهبی برخوردار هستند.

مساحت این کشور ۸۳٬۶۰۰ کیلومترمربع است که در رده ۱۱۵ دنیا از نظر پهناوری قرار می‌گیرد.

شرایط آب ‌وهوایی بیابانی و سرزمینی هموار دارد که قسمت شرقی آن کوهستانی و سردتر است و تنها ۰٫۷۷ درصد خاک آن قابل کشاورزی است.

فقط ۱۹ درصد اهالی این کشور اصلیت اماراتی دارند و ۲۳ درصد از اعراب دیگر کشورها و ایرانیان و حدود ۵۰ درصد از اهالی جنوب آسیا هستند.

زبان رسمی کشور عربی است و انگلیسی، فارسی، اردو و هندی نیز کاربرد زیادی دارد.

مذهب رسمی این کشور اسلام است که حدود ۹۶٪ مردم را شامل می‌شود.  واحد پول آن درهم است. جمعیت آن در سال ۲۰۱۲ حدود ۵٫۳۱۴٫۳۱۷ نفر برآورد شده و رشد جمعیت آن ۳٫۰۵ درصد است و با بیش از ۱۶ مهاجر در سال به ازای هر هزار نفر جمعیت پنجمین کشور مهاجرپذیر دنیاست.

صادرات نفت خام این کشور در سال ۲۰۰۹ میلادی، حدود ۲٫۳۹۵ میلیون بشکه در روز بوده که امارات را چهارمین صادرکننده نفت دنیا می‌سازد.

سرانه تولید ناخالص داخلی کشور در سال ۲۰۱۱ بر اساس قدرت خرید حدود ۴۸٬۵۰۰ دلار بوده که آن را در رتبه یازدهم دنیا قرار می‌دهد. 

شهر های کشور امارات :

ابوظبی

دبی

شارجه

عجمان

ام‌القوین

رأس‌الخیمه

فجیره

شما میتوانید شهر های توریستی مثل دبی و یا رأس‌الخیمه را با آژانس معراج گشت آسمان تجربه نمایید . 
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000