تور مالزی


تور مالزی !

یکی از تور های محبوب در تور های جنوب شرق آسیا تور مالزی میباشد . تور های مالزی معمولا در قالب ۷ شب و ۶ شب میباشد و در حال حاضر تنها شرکت هواپپمایی که از ایران مستقیم به سمت کشور مالزی پرواز کند پرواز ماهان ایر و ایر آسییا میباشد. تور های مالزی معمولا در شهر کوالالامپور انجام میگیرد و توریست ها در این شهر اقامت دارند .

 

مشاهده تورهای مالزی

تور کوالالامپور !

تور کوالالامپور به دلیل داشتن مراکز توریستی مختلف و مورد پسند با همه صلیقه ها مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار گرفته است و باعث شده که فقط از این به این شهر مالزی پرواز مستقیم وجود داشتع باشند . تور کوالالامپور یکی از تور های محبوب در تور مالزی ارزان است.

تور ترکیبی مالزی !

تور ترکیبی مالزی تشکیل شده از تور کوالالامپور با شهر ها و جزیره های مختلف . تور ترکیبی مالزی بایستی تراسفر بین شهر ها با توری باشد که شما از ایران آن را خریداری کرده اید . معمولا ترانسفر تور کوالالامپور لنکاوی به صورت هوایی با ایر لاین ایر آسیا انجام میگیرد که ۲ ساعت به طول میکشد. دیگر تور ترکیبی مالزی  , تور کوالالامپور پناگ میباشد که یکی از زیبا ترین جزیره های مالزی و جنوب شرقی آسیا میباشد. تراسفر بین ابن دو به سورت زمینی انجام شده و چند ساعتی به طول خواهد کشید .دیگر تور ترکیبی مالزی تور کولالامپور سنگاپور میباشد که پر فروش ترین تور ترکیبی مالزی میباشد . تفاوت تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور در ویزا کشور سنگاپور میباشد که۱۰ روز کاری به طول می کشد . سنگاپور بیشترین فروش آژانس معراج گشت در تور ترکیبی مالزی میباشد که به دلیل قیمت مناسب و خدمات عالی ,این تور است.

بهترین زمان برای سفر به تایلند ؟

مالزی دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد . معمولا توریست های برای لذت بردن تور مالزی خود معمولا فصل زمستان را برای سفر انتخاب می نمایند . معمولا شلوغ ترین زمان از لحاظ توریست در کشور مالزی از تاریخ ۱۰ الی ۲۰ فبریه است که یه مسافران پیشنهاد میشود در این تاریخ به کشور مالزی سفر کنند , البته میبایستی حداقل ۱ ماه قبل ان را خریداری کنند.

برای اطلاعات از هتل های کوالالامپور و پناگ و لنکاوی به  قسمت هتل های مالزی معراجه فرمایید تا از جزییات هتل ها و شرایط آنها مطلع شوید 

 

تور صباح

تور صباح


مشاهده تورهای فعال
تور پناگ ارزان

تور پناگ ارزان


مشاهده تورهای فعال
تور سنگاپور

تور سنگاپور


مشاهده تورهای فعال
تور ترکیبی مالزی

تور ترکیبی مالزی


مشاهده تورهای فعال
تور لنکاوی

تور لنکاوی


مشاهده تورهای فعال
تور کوالالامپور

تور کوالالامپور


مشاهده تورهای فعال
صفحات: 1