تور مالزی


تور مالزی !

کشور مالزی از کشورهای جنوب شرق آسیا و تور مالزی از محبوب ترین تورهای این منطقه است. از نظر جاذبه ‌های شهری ، آسمان خراش های بلند و رستوران‌ های مشهور، کشور مالزی حرف‌ های زیادی برای گفتن به شما گردشگران تور مالزی دارد.
علاوه بر تور مالزی ، باید گفت تور مالزی سنگاپور و تور ترکیبی مالزی بسیار محبوب است چرا که شبه جزیره مالایی مدت زیادی هست که از یک جایگاه مهم ( مرکزی ) در مسیرهای تجاری بین کشور چین و خاورمیانه داشته است بنابراین شما در سفر با تور ترکیبی مالزی باید اطلاعات کاملی از این کشور داشته باشید.

خدمات تور مالزی معراج گشت آسمان

بلیط رفت و برگشت
اخذ ویزا
رزرو هتل
ترانسفر فرودگاهی
بیمه مسافرتی
تور لیدر فراسی زبان
انتخاب هتل و پرواز دلخواه خارج از پکیج تور مالزی


توضیحات تور مالزی معراج گشت آسمان

تور ترکیبی مالزی تشکیل شده از تور کوالالامپور با شهر ها و جزیره های مختلف . تور ترکیبی مالزی بایستی تراسفر بین شهر ها با توری باشد که شما از ایران آن را خریداری کرده اید . معمولا ترانسفر تور کوالالامپور لنکاوی به صورت هوایی با ایر لاین ایر آسیا انجام میگیرد که ۲ ساعت به طول میکشد. دیگر تور ترکیبی مالزی  , تور کوالالامپور پناگ میباشد که یکی از زیبا ترین جزیره های مالزی و جنوب شرقی آسیا میباشد. تراسفر بین ابن دو به سورت زمینی انجام شده و چند ساعتی به طول خواهد کشید .دیگر تور ترکیبی مالزی تور کولالامپور سنگاپور میباشد که پر فروش ترین تور ترکیبی مالزی میباشد . تفاوت تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور در ویزا کشور سنگاپور میباشد که۱۰ روز کاری به طول می کشد . سنگاپور بیشترین فروش آژانس معراج گشت در تور ترکیبی مالزی میباشد که به دلیل قیمت مناسب و خدمات عالی ,این تور است.

بهترین زمان برای تور مالزی ؟

مالزی دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد . معمولا توریست های برای لذت بردن تور مالزی خود معمولا فصل زمستان را برای سفر انتخاب می نمایند . معمولا شلوغ ترین زمان از لحاظ توریست در کشور مالزی از تاریخ ۱۰ الی ۲۰ فبریه است که یه مسافران پیشنهاد میشود در این تاریخ به کشور مالزی سفر کنند , البته میبایستی حداقل ۱ ماه قبل ان را خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات از هتل های کوالالامپور و پناگ و لنکاوی به  قسمت هتل های مالزی مراجعه فرمایید تا از جزییات هتل ها و شرایط آنها مطلع شوید 

 

تور مالزی سنگاپور

تور مالزی سنگاپور


مشاهده تورهای فعال
تور صباح

تور صباح


مشاهده تورهای فعال
تور ترکیبی مالزی

تور ترکیبی مالزی


مشاهده تورهای فعال
تور کوالالامپور

تور کوالالامپور


مشاهده تورهای فعال
صفحات: 1نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000