تور چین


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور چین


تور گوانجو

تور گوانجو


مشاهده تورهای فعال
تور ترکیبی چین

تور ترکیبی چین


مشاهده تورهای فعال
تور پکن

تور پکن


مشاهده تورهای فعال
تور شانگهای

تور شانگهای


مشاهده تورهای فعال
تور نمایشگاهی گوانجو

تور نمایشگاهی گوانجو


مشاهده تورهای فعال
صفحات: 1

 چرا تور چین :

چین  پرجمعیت ترین کشور دنیا میباشد که در آسیای شرقی واقع شده است.همچنین کشور چین دومین کشور از نظر وسعت در دنیا می باشد.

وجود انواع جنگل ها و بیابان های متنوع چشم انداز زیبایی به این کشور داده است.

واحد پولی چین یوان میباشد.

شهر های توریستی چین میتوان به پکن و شانگهای اشاره نمود .

شهر های دیگر چین همانند گوانجو و هانگژرون دارا ی توریست بسیاری از تمام دنیا است که معمولا برای خرید و سفارش اجناس مختلف به آنجا میروند.

تنها شرکت هواپیمایی که از این به چین پرواز در در حال حاضر فقط هواپیمایی ماهان ایر می باشد. بهترین زمان برای سفر به چین به علت سرما زیاد  درفصل بهار میباشد . تور مسافرتی چین به دلیل داشتن ویزا و زمان لازم برای صدور ان تور های لحظه آخری ندارد به همین علت اکثر مسافران برای اینکه قیمت مناسب تور مسافرتی چین را خریداری کنند از چندین هفته قبل ان را خریداری میکنند.

 نام کامل چین (( جمهوری خلق چین )) میباشد و بزرگ ترین و پر جمعیت ترین کشور دنیا هم است .

چین بزرگ ترین اقتصاد دنیا و همچنین اقتصاد سایر کشور های برزگ هم همواره بر چین استوار بوده است .

تورمسافرتی چین شامل : بیلت رفت و برگشت + ترانسفر فرودگاهی + بیمه مسافرتی + ویزا + تور لیدر فارسی زبان می باشد.

البته اکثر مجری مستقیم تور مسافرتی چین در تور های خود به مسافران ۱ گشت شهری به صورت رایگان می دهند .

مدارک لازم برای ویزا چین :

۲ عدد عکس ۶ × ۴ تمام رخ و بدون عینک + کپی کارت ملی و شناسنامه + اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار + تمکن مالی به صورت انگلیسی در سربرگ بانک --- برای مشاهده هتل های چین کلیک فرماید. البتع بایستی توجه داشت که معمولا سفارت کشور چین در برخی از اوقات به عکس مسافر ها ایراد گرفته و ممکن است به همین دلیل همچین مشکلی پیش بیاید .

تور های چین عبارت اند از :

تور پکن / تور شانگهای / تور نمایشگاهی چین / تور ترکیبی چین 

تور پکن ارزان : معمولا تور پکن با پرواز های ایرانی و خارجی انجام میگیرد و به صورت گروهی در بازه زمانی ۵ شب و ۷ شب صورت می گیرد تور های پکت دارای توریست زیادی هز سال از تمام دنیا و کشور ایران میباشد. 

تور شانگهای ارزان :  تور های شانگهای دارای جذابیت زیادی در حوزه توریست می باشد و معمولا به صورت گروهی و ۸ روزه انجام میگیرد. 

تور ترکیبی چین : تور ترکیبی چین شامل تور شهرهای مختلف چین در یک تور میباشد . تور های ترکیبی چین معمولا ۷ شب و ۱۲ شب انجام می گیرد و معمولا ۲ شهر پکن و شانگهای را شامل می شود .

تور چین در چندین شهر این کشور برگزار می شود و شما عزیزان میتوانید تور های مختلف معراج گشت آسمان را در زیر مشاهده نمایید. برای اطلاعا بیشتر از مراکز خرید چین و اماکن توریستی در کشور چین با کارشناس ما تماس حاصل فرمایید 

چرا تور های چین را با آژنس مسافرتی معراج گشت تجربه کنیم : 

آژانس معراج گشت‌ آسمان مجری مستقیم تور های چین با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات در کشور چین ! معراج گشت در طول ۳ سال اخیر بدونه هیچ گونه شکایتی در این مسیر فعالیت کرده است !  

تور های چین در این سال ها با برگزاری تور های در شهر های توریستی و صنعتی چین با انجام دادن تور های مورد نظر مسافران در اسن مسیر توانسته است محبوبیت زیبادی کسب نمایند .

 یکی از شهر های صنعتی چین که معمولا مسافران به دلیل گردشگری سفر نمیکنند شهر گوانجو میباشد .تور های چین معمولا در شهر های پکن و شانگهای به صورت گروهی انجام میگیرد .

خرید در کشور چین ؟

در کشور چین معمولا خرید در فروشگاهای بزرگ با دیگر ارز های دنیا انجام میشود ولی در برخی از فروشگاهای کوچک و دست فروشان به این گونه نمیباشد .

اصلی ترین مکان در کشور چین برای خرید عمده و قیمت مناسب در شهر گوانجو می باشد .

۰۲۱۴۴۲۵۵۸۳۳
نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 
هتل های مرتبط