• هتل های ایران
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل آفتاب شرق کیش :

 

هتل ۳ستاره آفتاب شرق کیش هتلی است ساحلی در منطقه ی بومی نشین جزیره زیبای کیش، واقع در ابتدای جاده جهان امکانات و خدمات جانبی هتل آفتاب شرق مسافران را شیفته هتل آفتاب شرق می نمایید این هتل ۱۰ دقیقه تا فرودگاه کیش و ۵ دقیقه تا مراکز خرید جزیره فاصله دارد.

 

موقعیت جغرافیایی هتل طوری است که به نقاط دیدنی کیش مثل شهر زیرزمینی کاریز، کشتی یونانی، باغ پرندگان و بازار عرب‌ها و ... با ماشین کم‌تر از یک ربع فاصله دارد.

 هتل آفتاب شرق کیش یک هتل ساحلی است که در یکی از مناطق بومی نشین جزیره قرار دارد.

 

 نزدیک ترین جاذبه به هتل، جاده جهان است که مانند کمربندی دورتا دور جزیره کیش را فرا‌گرفته‌است، با پیمودن این جاده چشم اندازهای زیبایی از آب های نیلگون خلیج فارس و طبیعت کیش را خواهید داشت.  این هتل دارای فضای سبز زیبا، لابی بسیار تمیز و اتاق‌های تمیز و شیک است.  هتل آفتاب شرق از هتل های سه ستاره کیش با کیفیت بالاست که در سال 1385 در زمینی به‌مساحت 1200 مترمربع با 47 اتاق و 159 تخت با ظرافت‌های مختلف در نوار ساحلی جزیره کیش احداث شده است.

 

فاصله هتل تا مکان های مهم :

شهر فاصله تا شهر زیرزمینی کاریز (۵ کیلومتر و ۴۲۳ متر) فاصله تا شهر باستانی حریره (۴ کیلومتر و ۹۸۲ متر) فاصله تا کشتی یونانی (۷ کیلومتر و ۱۳ متر) فاصله تا مسير ويژه دوچرخه سواری (۴ کیلومتر و ۳۷۹ متر) فاصله تا پارك درخت سبز (۶ کیلومتر و ۱۴۵ متر) فاصله تا آب‌انبار سنتی (۶ کیلومتر و ۸۰ متر) فاصله تا پدیده شاندیز (۹ کیلومتر و ۷۵۳ متر) فاصله تا بازار عرب‌ها ( صفین) (۲ کیلومتر و ۲۸۵ متر) فاصله تا مجتمع گلف کیش (۱ کیلومتر و ۵۲۲ متر) فاصله تا بازار پارس خلیج (۲ کیلومتر و ۱۵۳ متر) فاصله تا بازار مريم (۹ کیلومتر و ۸۴۴ متر) فاصله تا بازار كيش مال (۱۱ کیلومتر و ۷۹۹ متر) فاصله تا بازار پديده (۹ کیلومتر و ۵۳۵ متر) فاصله تا اسکه میرمهنا (۸ کیلومتر و ۸۴۶ متر) فاصله تا بازار زيتون (۱۱ کیلومتر و ۱ متر) فاصله تا بازار دامون دريا 1 (۹ کیلومتر و ۹۳۸ متر) فاصله تا بازار دامون دريا 2 (۹ کیلومتر و ۸۱۷ متر) فاصله تا رويال مال (۱۱ کیلومتر و ۵۹۴ متر) فاصله تا مركز خريد ديپلمات (۲ کیلومتر و ۱۵۸ متر) فاصله تا بازار به‌كيش (۹ کیلومتر و ۳۵۳ متر) فاصله تا خيابان رودكی (۱۲ کیلومتر و ۲۲۵ متر) فاصله تا ميدان پرديس (۱۱ کیلومتر و ۷۳۴ متر) فاصله تا ميدان آبشار (۱۳ کیلومتر و ۴۲۸ متر) فاصله تا روستا باغو (۷ کیلومتر و ۱۶۷ متر) فاصله تا بيمارستان فوق‌تخصصی كيش (۶ کیلومتر و ۵۲۹ متر) فاصله تا دهكده المپيک (۶ کیلومتر و ۵۶۰ متر) فاصله تا بلوار ساحل (۱۱ کیلومتر و ۳۸۷ متر) فاصله تا سينما لبخند (۱۰ کیلومتر و ۲۰۷ متر)

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل آفتاب شرق کیشنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021