• هتل های ترکیه
  • درجه هتل:

درباره هتل

اطلاعات هتل HOLIDAY INN SISLI استانبول 

 

هتل هالیدی این شیشلی استانبول از بنایی مدرن و لوکس برخوردار می باشد و زیرمجموعه هتل های زنجیره ای و بین المللی هالیدی این است.امکانات هتل هالیدی این بسیار مفرح و گسترده میباشد و خدمات رفاهی و تفریحی متنوعی را به میهمانان ارائه میدهد،نکته قابل توجه دیگر فاصله 50 متری هتل هالیدی این تا ایستگاه مترو می باشد که نشانه دسترسی آسان این هتل زیبا و مجلل به وسایل حمل و نقل عمومی شهر است.از دیگر خدمات هتل هالیدی این شیشلی استانبول استخر سرپوشیده و روباز،ماساژ،حمام ترکی و بخار،میز بیلیارد،صرافی،دو رستوران با فضایی زیبا و با شکوه،دو کافی شاپ میباشد..همچنین در هتل هالیدی این شیشلی استانبول نوشیدنیهای الکلی و غیر الکلی در کنار هم سرو می شود.فاصله هتل هالیدی این شیشلی تا فرودگاه آتاتورک 11 کیلومتر و با بازار بزرگ استانبول ده دقیقه و آثار مهم و تاریخی توریستی استانبول نیز در 200 متری هتل هالیدی این می باشد که دسترسی آسان به مراکز خرید برای مسافرین از موارد مهم به شمار می آید.

 

 هتل هالیدی این شیشلی تا فرودگاه آتاتورک 11 کیلومتر و با بازار بزرگ استانبول ده دقیقه و آثار مهم و تاریخی توریستی استانبول نیز در 200 متری هتل هالیدی این می باشد که دسترسی آسان به مراکز خرید برای مسافرین از موارد مهم به شمار می آید. این هتل که در قلب منطقه تجارتی و بازرگانی استانبول و در مجاورت منطقه تاکسیم و نیشانتاشی قرار گرفته نه تنها بسیار به مجتمع های تجاری نزدیک است بلکه تا مرکز نمایشگاه و کنفرانس لوتفی کِردار استانبول 2 کیلومتر فاصله دارد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک 19 کیلومتر، تا ایستگاه متروباس (بی آر تی) مِجیدیه کوی کمتر از یک کیلومتر و تا ایستگاه متروی عثمان بِی پیاده 5 دقیقه می باشد.

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل HOLIDAY INN SISLI استانبولنظرات (2)

فاطمه
هتل ۵ ستاره معمولی ۲تا استخر خوب داشت موقعیت خوبی هم داشت و به مرکز خرید جواهر نزدیک بود .

در کل نسبت به قیمتی که پرداخت کرده بودیم راضی بودیم
22nd October 2020 11:52am
سامان
از 7 دی تا 12 دی در این هتل اقامت داشتیم. با اینکه خیلی دیر به هتل رسیدیم (2 شب) ولی خیلی زود و سریع کارهای مربوط به تحویل اتاق انجام شد. اتاق های استاندارد کوچک هستند ولی تمیز هستند. صبحانه تقریباً کامل و متنوع بود. در زمان صبحانه اتاق ها تمیز میشد. هر وسیله ای هم که تو اتاق نبود اگه ... بیشتر
22nd October 2020 11:50am

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021