• هتل های مالزی
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور

 هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور در امتداد رودخانه سنگاپور در کنار باشگاه Zouk واقع شده است. این هتل 5 متر رانندگی تا جاده Orchard دارد.  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور دارای استخر بیرونی، 4 رستوران و پارکینگ رایگان است. وای فای رایگان در سراسر  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور در دسترس است.

اتاق های  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور بسیار لوکس است و دارای پنجره های کف تا سقف است که دارای منظره شهر و رودخانه است . امکانات  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور شامل تلفن هوشمند دستی و تلویزیون و تختخواب با کانال های کابلی است که شامل کانال های محلی و بین المللی در زبان های چینی و انگلیسی می باشد.

لوازم آرایشی و بهداشتی شامل مسواک و خمیر دندان در  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور برای شما محیا است. مهمانان میتوانند از تلفن هوشمند با داده های اینترنتی و توابع تماس استفاده می کنند.

 کارکنان چند زبانه میتوانند برای تورهای گشت و گذار در ایستگاه توریستی به شما کمک کنند  که مسلط به زبانهای انگلیسی، مالایی و چینی میباشند. برای راحتی شما خدمات خشکشویی نیز ارائه می شود. روزنامه ها به زبان انگلیسی و چینی در دسترس هستند. تمام اتاق ها دارای یک تلفن دستی رایگان هستند.

 هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور حدود 22 کیلومتر از فرودگاه بین المللی چانگی فاصله دارد. بخش مرکزی کسب و کار 10 دقیقه با  هتل گرند کاپترون واتر فرونت سنگاپور فاصله دارد.

 

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل grand cophorn water frontنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021