• هتل های صربستان
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل هالیدی این بلگراد

هتل هالیدی این بلگراد مهمترین منطقه کسب و کار را در اختیار شما قرار می دهد.فاصله هتل هالیدی این بلگراد تا  بزرگراه  500 متر است. و فرودگاه بین المللی نیکولا تسلا 14 کیلومتر از هتل هالیدی این بلگراد فاصله دارد. پارکینگ رایگان در مقابل هتل هالیدی این بلگراد در دسترس است.

 اتاق های هتل هالیدی این بلگراد بزرگ و راحت است و دسترسی به وای فای رایگان و تلویزیون کابلی با صفحه نمایش را ارائه می دهد. اتاق ها به زیبایی در ترکیب رنگ های خاکستری و روشن تزئین شده اند. این هتل به طور مستقیم به تالارهای کنفرانس Belexpocentar متصل است، که باعث می شود محل برگزاری آن برای برگزاری کنفرانس ها و سمینارها باشد.

در رستوران هتل هالیدی این بلگراد از یک منو غنی و نوآورانه  لذت ببرید .آشپزخانه براق برای تجربه آشپزی در اتاق ها در دسترس است. مهمانان می توانند وقت آزاد خود را در منطقه تناسب اندام و اسپا، دوچرخه سواری، بازی کردن در گوشه بازی یا فقط لذت بردن از یک نوشیدنی در نوار قرص را صرف کنند.

هتل هالیدی این بلگراد تنها 10 دقیقه از مرکز بلگراد و 5 دقیقه از مرکز خرید بزرگ و سالن کنفرانس مرکز فاصله دارد. Kombank Arena  در 500 متری هتل هالیدی این بلگراد قرار دارد. پارکینگ گاراژ نیز با هزینه اضافی در دسترس شما است.

 

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Holiday inn srbنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس : 45162-021