• هتل های صربستان
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل حیات رجنسی بلگراد:

هتل حیات رجنسی بلگراد ۵ ستاره در منطقه تجاری نیوی بیوگاد شهر می باشد ، بین فرودگاه بیوگاد و شهر قدیمی قرار دارد، و در محل مناسب قرار گرفته است.

این هتل دارای رستوران های مختلف و یک آبگرم لوکس برای مهمان های خود می باشد.

 دسترسی به اینترنت استاندارد به صورت رایگان در تمام محوطه هتل ارائه می شود در حالی که دسترسی به اینترنت با سرعت بالا با هزینه بالا تر برای مهمان ها فراهم میشود .

 اتاق های ظریف در سایه های پلاستیکی نرم و بی نظیر به مرکز بلغارستان و پارک معروف آن قرار دارد .

غذای بین المللی در رستوران های محلی هتل  سرو می شود و در چای خانه از طیف وسیعی از چای های مختلف و شیرینی و نوشیدنی های دیگر می توانید لذت ببرید .

از دیگر امکانات  هتل حیات رجنسی بلگراد در هنگام گوش دادن به آهنگ های نرم و جازاست که  از شما دعوت می کند که بیرون بروید.  کلاب هایهتل حیات رجنسی بلگراد  در ۲ طبقه بالای هتل قرار گرفته است و شامل ۶۵  اتاق و سوئیت است که خدماتی فوق العاده را در محیط لوکس ارائه می دهند.

.درمان های جامع و ماساژ از طرف پزشکان حرفه ای در دسترس مهمان های هتل حیات رجنسی بلگراد هستند و علاوه بر آن مسافرین باید هزینه آ« را جداگانه حساب نمایند .

 فرودگاهشهر بلگراد در یک رانندگی ۱۵ دقیقه ای قابل دسترسی مهمان ها هست  و شهر قدیمی  بلگراد فقط ۲ کیلومتر ازهتل حیات رجنسی بلگراد فاصله دارد.

پارکینگ خصوصی با هزینه اضافه در مقابل هتل یا گاراژ هتل قرار دارد . زوج ها به ویژه محل سکونت خود را دوست دارند - برای یک سفر دو نفره ۸.۴ امتیاز دادند

 برای مشاهده ی هتل های بلگراد کلیک کنید .

    برای مشاهده ی تور های نوروز صربستان کلیک کنید.

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Hyatt Regency Belgradeنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021