• هتل های اندونزی
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل تی جی بنوا بالی | هتلtijili benoa - هتل اندونزی Tijili Benoa با داشتن یک استخر بی نهایت پشت بام، در ناحیه Tanjung Benoa در Nusa Dua، 1،9 کیلومتر از مرکز کنوانسیون بین المللی بالی واقع شده است.

املاک ساحلی رنگارنگ نیز دارای مرکز آبگرم و مرکز تناسب اندام است.

این ملک دارای یک میز جلو در 24 ساعته است و دربان میتواند با ذخیره چمدان کمک کند.  همهی اتاقها دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانالهای ماهواره ای و یک کتری برقی است.

هر اتاق دارای حمام خصوصی با دوش و دوش می باشد. بوتیک، دمپایی و لوازم آرایشی رایگان ارائه می شود. Tijili Benoa دارای فای رایگان است.

 رستوران Kakatua در محل کار صبحانه بوفهی صبحانه است. مهمانان همچنین می توانند در ساحل Barung Bamboo Bar & Lounge بخوابند.

 مهمانان می توانند مناطق اطراف خود را کشف کنند تا بتوانند مجموعه ای از مغازه ها و رستوران ها را پیدا کنند و همچنین در فعالیت های ورزشی مختلف ورزشی شرکت کنند.

مجموعه بالی و موزه Pasifika در حدود 7 دقیقه درایو از Tijili Benoa هستند. نزدیکترین فرودگاه بین المللی فرودگاه نگاره رائی، درایو 20 دقیقه ای از ملک است.

 مهمان ها تجیلی بنوا را برای خدمات فوق العاده ای که شامل یک اتاق کنسول می باشد، ستایش می کنند.

 این ملک همچنین دارای یکی از مکان های با بهترین امتیاز در Nusa Dua است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.

 

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Tijili Benoa بالینظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021