• هتل های مالزی
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل آندامان لنکاوی :

تجربه خدمات جهانی درهتل آندامان لنکاوی(( هتل Andaman)) . هتل آندامان لنکاوی : جز هتل های لوکس مجموعه توچال لنکاوی میباشد. یکی از ویژگی های هتل آندامان لنکاوی فاصله ۲ دقیقه پیاده روی از ساحل شهر لنکاوی است . شهر لنکای  واقع در جزیره لاکاوکی گرمسیری میباشد . هتل آندامان لنکاوی یک مجموعه لوکس میباشد. هتل آندامان لنکاوی فقط ۷ کیلومتر از آبشارهای تمورونفاصله دارد و ۲۷  کیلومتر از فرودگاه بین المللی شهر لنکاوی فاصله دارد.

هتل Andaman :

هتل آندامان لنکاوی به مناصق توریستی شهر  بسیار نزدیک می باشد .  فاصله هتل آندامان لنکاوی تا زمین گلف  چهار دقیقه رانندگی می شود.  اتاقهای هوای اتاق دارای ساندویچی سنتی در مالزی است و دارای یک استراحت در منطقه ای با تلویزیون تختخواب و یک میز است. حمام اختصاصی شامل وان حمام، سشوار و لوازم آرایش برای مهمان های خود است و مهمانان هتل آندامان لنکاوی می توانند به  ماهیگیری در قایق در ساحل خود هتل بپردازند.

 سلامتی یکپارچه برای مهمان های خود ارائه می دهد . درمان آبگرم و کلاس های تناسب اندام(( باشکاه بدن سازی )) و  کلینیک داخلی نیز موجود است.

باشگاه جوان اکسپلورر کودکان را دعوت به غرق شدن در طبیعت می کند با فعالیت های پرطرفدار پرطرفدار با هدایت سفیران داخلی طبیعت.

ظروف بین المللی در هتل آندامان لنکاوی غذاهای ژاپنی در رستوران ژاپنی ارائه می شود. رستوران جالا  غذاهای غربی غذای غربی مالایی و اسکاندیناوی است برای مهمان ها اراعه میدهد. در حالی که کوکتل های سبک و سبک های سبک را می توانید در نوار ساحل اختصاصی هتل  لذت ببرید.

زوج های جوان  این هتل سکونت خود را دوست دارند و به آن نمه ۸.۸ برای مسافرت دو نفره امتیاز دادند.

برای اطلاعات بیشتر از تور مالزی و تور لنکاوی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Andamanنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021