• هتل های ایران
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل آرمان درگهان قشم 

هتل آرمان قشم در سال 1392 فعالیت خود را در درگهان که از مناطق پرطرفدار این جزیره می باشد آغاز کرد. این هتل در سه طبقه بنا شده و برای پذیرایی از گردشگران دارای 27 باب اتاق می باشد. هتل آرمان در فاصله 16.5 کیلومتری از قشم و در شهر درگهان واقع شده است.  درگهان به دلیل وجود مراکز خرید و بازارهای قدیمی بسیار مشهور است و گردشگران محترم می توانند با اقامت در هتل آرمان به این مراکز خرید دسترسی یابند. علاوه بر آن دانشگاه آزاد قشم نیز در فاصله 4 کیلومتری هتل دو ستاره آرمان قشم واقع شده است.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تور قشم با کارشناسان ما در تماس باشید 

 

فاصله هتل آرمان درگهان قشم  تا مراکز مهم 

 

فاصله تا رستوران امیران  (۴۶ کیلومتر و ۶۲ متر)  فاصله تا پارک زیتون  (۱۷ کیلومتر و ۶۳۱ متر)  فاصله تا مجتمع تجاری سیتی سنتر  (۲۳ کیلومتر و ۳۸۸ متر)  فاصله تا روستای لافت  (۳۶ کیلومتر و ۴۰۷ متر)  

 

فاصله تا جنگل دریایی حرا  (۳۸ کیلومتر و ۹۰۶ متر)  فاصله تا دره ستارگان  (۲۰ کیلومتر و ۹۱۸ متر)  فاصله تا قلعه پرتغالی ها  (۲۳ کیلومتر و ۵۲۰ متر)  فاصله تا غارهای خوربس  (۱۵ کیلومتر و ۶۱۳ متر)  

 

فاصله تا چاه هاي تاريخي تل آو(طلا)  (۳۵ کیلومتر و ۸۷۸ متر)  فاصله تا مسجد قبا  (۲ کیلومتر و ۴۵۸ متر)  فاصله تا غار نمکدان  (۲۲ کیلومتر و ۹۵۶ متر)  فاصله تا قبرستان انگلیسی ها  (۴۶ کیلومتر و ۴۲ متر)

 

 

 فاصله تا جزایر ناز  (۲۵ کیلومتر و ۱۸۲ متر)  فاصله تا اسکله صیادی باسعیدو  (۱۰۰ کیلومتر و ۹۵۹ متر)  فاصله تا بازار سنتی قدیم قشم  (۲۳ کیلومتر و ۱۷۰ متر)  فاصله تا بازار بزرگ بین المللی ستاره  (۲۵ کیلومتر و ۲۰ متر)  فاصله تا مجتمع تجاری خلیج فارس  (۲۵ کیلومتر و ۵۳۱ متر)

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل آرمان درگهان قشمنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021