• هتل های ایران
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل کیمیا 4 قشم 

در سال 1393، هتل کیمیا 4  توسط گروه هتل های کیمیا افتتاح شده و در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل 3 ستاره 44 باب واحد اقامتی دارد که به شکل اتاق های یک تا چهار تخته و سوئیت های یک و دو خوابه با ظرفیت چهار تا شش نفره به میهمانان عرضه می شود. امکانات این هتل شامل خدمات خشک شویی، خدمات اسپا، اینترنت پرسرعت، صبحانه رایگان و رستوران و کافی شاپ است.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت تور قشم با کارشناسان ما در تماس باشید 

اتاق های تمیز، امکانات مدرن و خدمات خوب هتل باعث می شود که از انتخاب این هتل راضی باشید. این هتل، موقعیت مکانی خوبی نسبت به بازار، ساحل و جاذبه های گردشگری نظیر سدگوران، قلعه تاریخی پرتغالی ها و چاه های تلا در لافت دارد. دارد. قلعه پرتغالی ها در قشم در حدود 500 سال پیش در کنار ساحل ساخته شده است و هنوز ادوات جنگی نظیر توپ ها در آن قابل مشاهده است. نخل های ساحلی زیبایی این قلعه را دوچندان کرده است. علاءالدین برای شما آروزی سفری خوب در جزیره زیبای قشم دارد.

 

فاصله هتل تا مکان های مهم شهر

 

 فاصله تا رستوران امیران  (۶۵ کیلومتر و ۹۴۸ متر)  فاصله تا پارک زیتون  (۶ کیلومتر و ۵۵ متر)  فاصله تا مجتمع تجاری سیتی سنتر  (۳ کیلومتر و ۷۸۴ متر)  فاصله تا روستای لافت  (۵۶ کیلومتر و ۲۹۳ متر)  فاصله تا جنگل دریایی حرا  (۵۸ کیلومتر و ۴۹۵ متر)  فاصله تا دره ستارگان  (۲۳ کیلومتر و ۸۷ متر)  

 

 

فاصله تا قلعه پرتغالی ها  (۱ کیلومتر و ۲۶۰ متر)  فاصله تا غارهای خوربس  (۱۴ کیلومتر و ۲۰۶ متر)  فاصله تا چاه هاي تاريخي تل آو(طلا)  (۵۵ کیلومتر و ۷۶۴ متر)  فاصله تا مسجد قبا  (۲۱ کیلومتر و ۵۱۳ متر)  فاصله تا غار نمکدان  (۸۰۷ متر)  فاصله تا تنگه چاهکوه  (۹۳ کیلومتر و ۹۹۶ متر)

 

 

 فاصله تا قبرستان انگلیسی ها  (۶۵ کیلومتر و ۹۲۸ متر)  فاصله تا جزایر ناز  (۲۷ کیلومتر و ۳۵۱ متر)  فاصله تا اسکله صیادی باسعیدو  (۱۲۰ کیلومتر و ۵۴۸ متر)  فاصله تا بازار سنتی قدیم قشم  (۴۸۳ متر)  فاصله تا بازار بزرگ بین المللی ستاره  (۳ کیلومتر و ۲۷۴ متر)

 

 فاصله تا مجتمع تجاری خلیج فارس  (۳ کیلومتر و ۷۸۵ متر)  فاصله تا جزیره هنگام  (۵۴ کیلومتر و ۲۵۱ متر)  فاصله تا جزیره هرمز  (۶۵ کیلومتر و ۹۰۲ متر)  فاصله تا مجتمع تجاری دودلفین درگهان  (۲۴ کیلومتر و ۶۸۱ متر)

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل کیمیا 4 قشمنظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021