• هتل های ترکیه
  • درجه هتل:

درباره هتل

هتل agon آنتالیا

هتل آگون آنتالیا ترکیه در ساحل دریاچه کمر واقع شده و در فاصله 1.1 کیلومتری پارک ماه و ساحل واقع شده است.

هتل آگون آنتالیا ترکیه  هتل آگون آنتالیا ترکیه در ساحل دریاچه کمر واقع شده و در فاصله 1.1 کیلومتری پارک ماه و ساحل واقع شده است. این هتل دارای 3 سایبان و یک ساحل خصوصی است و دارای اتاق های مجهز به تهویه مطبوع باوای فای رایگان است که هر کدام دارای حمام خصوصی هستند. مهمانان می توانند از استخر در فضای باز یا تراس آفتاب استفاده کنند و از منظره ای از کوه و استخر لذت ببرند.  پیشنهاد می‌شود بخوانید: اطلاعات بیش‌تر در مورد تور لحظه آخری آنتالیا  هتل آگون اقامتگاهی سه ستاره واقع در ساحل کمر شهر آنتالیا می باشد که امکانات رفاهی بسیاری را در اختیار مسافران خود قرار می دهد، در هتل، هر اتاق با بالکن با منظره ی باغی مجهز شده است. در هتل آگون هر اتاق شامل یک کمد لباس و یک تلویزیون تختخواب می باشد. در این هتل سه ستاره  Agon Hotel دو نوع اتاق مختلف دارد که عبارتند اتاق استاندارد دبل یا تویین و اتاق های کلاسیک تریپل که در هر یک از آن ها امکانات مختلفی وجود دارد . صبحانه بوفه در هر صبح در اختیارتان قرار می گیرد. مهمانان می توانند از غذا در رستوران خود که متشکل از غذاهای مدیترانه ای و ترکی می باشد لذت ببرید.  کارکنان آلمانی، انگلیسی و لاتویای صحبت می کنند و آماده پذیرش در سراسر ساعت هستند.  کمر مارینا 1.2 کیلومتر از مسکن است. نزدیکترین فرودگاه آنتالیا، 60 کیلومتر از هتل آگون است.

 

این هتل دارای 3 سایبان و یک ساحل خصوصی است و دارای اتاق های مجهز به تهویه مطبوع باوای فای رایگان است که هر کدام دارای حمام خصوصی هستند.

 

مهمانان می توانند از استخر در فضای باز یا تراس آفتاب استفاده کنند و از منظره ای از کوه و استخر لذت ببرند.  

در هتل آگون هر اتاق شامل یک کمد لباس و یک تلویزیون تختخواب می باشد. در این هتل سه ستاره  Agon Hotel دو نوع اتاق مختلف دارد که عبارتند اتاق استاندارد دبل یا تویین و اتاق های کلاسیک تریپل که در هر یک از آن ها امکانات مختلفی وجود دارد.

 

 صبحانه بوفه در هر صبح در اختیارتان قرار می گیرد. مهمانان می توانند از غذا در رستوران خود که متشکل از غذاهای مدیترانه ای و ترکی می باشد لذت ببرید.  کارکنان آلمانی، انگلیسی و لاتویای صحبت می کنند و آماده پذیرش در سراسر ساعت هستند.

 

 

 کمر مارینا 1.2 کیلومتر از مسکن است. نزدیکترین فرودگاه آنتالیا، 60 کیلومتر از هتل آگون است. 

 

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل agon آنتالیانظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021