• هتل های ترکیه
  • درجه هتل:

درباره هتل

چرا هتل بست آنکارا :

در قلب شهر آنکارا و در فاصله 500 متری از ساختمان پارلمان ترکیه، هتل 4 ستاره بست آنکارا Best Ankara، قرار گرفته است.

در سراسر فضای هتل می توانید از اینترنت پر سرعت و رایگان استفاده کنید، همچنین میهمانان می توانند در سالن بدنسازی هتل Best Ankara، برنامه ورزشی خود را دنبال کنند.

هتل بست آنکارا Best Ankara دارای یک مرکز کسب و کار مدرن و همچنین امکانات خشکشویی و اتاق نگهداری چمدان است.

ایستگاه اتوبوس در فاصله 300 متری از هتل قرار دارد که با یک پیاده روی کوتاه می توانید به آن برسید و از آنجا خود را به مراکز خرید و دیدنی های آنکارا برسانید.

هتل بست وسترن 2000  آنکارا از هتل های 4 ستاره آنکارا میباشد و از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است اين هتل داراي 61 اتاق  با ویوهای متفاوت مي باشد.

میهمانان میتوانند در اتاق های راحت هتل به استراحت بپردازند. این هتل با توجه به قیمت هتل های آنکارا برای عموم بسیار مناسب است .اقامت در هتل های آنکارا خاطرات شیرینی را برایتان به همراه دارد.  

هتل 4 ستاره best western  آنکارا که در موقعیت جغرافیایی مطلوب و آرام در مرکز شهر و در نزدیکی ناحیه تجاری قرار گرفته است .

مسافران تور آنکارا که در هتل بست وسترن 2000 مستقر میشوند میتوانند با ورزش درباشگاه این هتل ، انرژی لازم برای گردش بدست بیاورند  و یا با بهره مندی از خدمات ماساژ تسکین دهنده درد ، احساس جوانی نمایند .

 

ر قلب شهر آنکارا و در فاصله 500 متری از ساختمان پارلمان ترکیه، هتل 4 ستاره بست آنکارا Best Ankara، قرار گرفته است. در سراسر فضای هتل می توانید از اینترنت پر سرعت و رایگان استفاده کنید، همچنین میهمانان می توانند در سالن بدنسازی هتل Best Ankara، برنامه ورزشی خود را دنبال کنند.

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Best Ankara آنکارانظرات (1)

محبوبه قاسمی
در مهر ماه ۹۷ در این هتل اقامت داشتیم ۴ شب و یکی از بهترین هتل های شهر آنکارا که واقعا در حد یک هتل ۵ ستاره بود . ما از هتل بسیار راضی بودیم و ممنون از آژانس معراج گشت بابت معرفی این هتل
2nd November 2020 5:13pm

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021