• هتل های ترکیه
  • درجه هتل:

درباره هتل

چرا هتل دمورا آنکارا انتخاب کنیم : 

تل دمورا آنکارا در 29 کیلومتری فرودگاه آنکارا واقع شده است. این هتل تنها 15 دقیقه با میدان کیزیلای فاصله زمانی دارد.  هر یک از اتاق های هتل دمورا آنکارا دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، حمام مجهز و ... است.

 کارکنان هتل دمورا آنکارا مسلط به زبان انگلیسی، آلمانی، عربی و ترکی هستند.از امکانات ویژه  هتل دمورا آنکارا معلولین، روزنامه، کرایه اتومبیل، گشت شهری، اتوشویی، فکس و کپی، سالن برگزاری جلسات، محوطه مخصوص سیگار کشیدن، باغ، سونا، اینترنت پرسرعت، امکان صرف صبحانه در اتاق، پارکینگ اختصاصی، ترانسفر فرودگاهی، رختشورخانه، سیستم تهویه مطبوع، پذیرش ۲۴ ساعته، صرافخانه، دربان، سالن برگزاری جلسات، فروشگاه، پرستاربچه، آسانسوردارد .

اطلاعات کلی هتل دمورا آنکارا :

هتل دمورا آنکارا ، هتلی ۴ ستاره است که در مرکز شهر آنکارا و در نزدیکی سفارت امریکا قرار گرفته است . این هتل کلاٌ دارای ۷۰ اتاق میباشد که به صورت ساده و به سبک اروپایی دکور شده اند .

شما میتوانید اقامت در اتاق های استاندار ، اتاقهای دلوکس و همینطور سوئیت های خانوادگی این هتل را انتخاب کرده و از اقامت خود لذت ببرید .

خدمات این هتل به صورت اقامت همراه با صبحانه میباشد اما در صورتی که مایل  به صرف ناهار و یا شام در رستوران هتل دمورا آنکارا باشید ، میتوانید از فضای این رستوران استفاده کرده و از صرف غذاهای ترکی و اروپایی لذت ببرید .

اتاق های تمیز ، رفتار مناسب کارکنان ، قیمت مناسب و همینطور موقعیت محلی این هتل موجب شده است تا مسافرین اقامت در این هتل را انتخاب کنند .

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به هتل Demora آنکارانظرات (1)

نادر
مت برای وقت سفارت کانادا تور این هتل را از معراج گشت خریداری کردم و ۴ شب در این هتل بودم . هتل در کا هتل معمولی و خوبی بود و از لحاظ دست رسی خوب بود هرچند با باید باز با ماشین جابچا میشدیم
2nd November 2020 5:14pm

ثبت نظر

* تکمیل موارد ستاره دار ضروری است
(نمایش داده نخواهد شد)
 
1000
 


شماره تماس و رزرو تور : 45162-021